Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Kompresy na piersi TheraPeral

Okłady na sutki TheraPeral to kolejny kultowy produkt amerykańskiej marki Lansinoh. Te okłady zyskały sporą rzeszę kobiet karmiących i nadal są jednymi z najchętniej wybieranych okładów na piersi przez mamy. A to za sprawą wyjątkowo dobrego działania zarówno na zimno jak i ciepło. W terapii ciepłem kompresy polecane są w celu załagodzenia obrzęków. Pomocne są również przy odblokowaniu przewodów mlekowych a także wspomagają odciągać pokarm.

Sprawdzają się równie dobrze przy bolesnej dolegliwości jaką jest zapalenie sutka. Z kolei w terapii zimnem okład można stosować w celu zminimalizowania obrzęku i bolesności. Kompresy piersiowe można także stosować wraz z laktatorami aby poprawić przepływ mleka. Kompresy należy rozgrzewać jak i również ozimniać według zaleceń producenta. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z instrukcją stosowania. Produkty są bezpieczne w składzie nie znajdziemy niebezpiecznych substancji i składników jak BPA czy BPS, brak również uczulającego lateksu.

Okłady z ocieplaczem na piersi zimno ciepło zostały przeznaczone do wielokrotnego zastosowania. W komplecie oprócz kompresów otrzymujemy także polarowe pokrowce, które chronią przed zbyt intensywnym zimnem czy poparzeniem. Dodatkowo pokrowce zapinane są na zatrzaski, dzięki temu łatwo można je nałożyć i ściągnąć w każdej chwili.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- okłady na piersi zimno i ciepło
- kompresy w terapii ciepłem polecane są przy zapaleniu sutka, pozwalają łagodzić obrzęki
- zastosowane na ciepło pomagają odblokować przewody mlekowe
- w terapii zimnem okłady polecane są na bóle i obrzęki
- można stosować je z laktatorem praktycznie każdego rodzaju
- okłady bez dodatku BPA i BPS oraz silikonu
- specjalistyczna struktura zapewnia elastyczność nawet po zamrożeniu
- okłady wielorazowego zastosowania
- w komplecie znajdziemy miękkie polarowe pokrowce zapinane na zatrzask
- opakowanie zawiera 2 sztuki kompresów oraz 2 pokrowce polarowe