Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Korektor do wyciągania brodawek Latch Assist

Bardzo często w pierwszych dniach po narodzinach dziecka wiele kobiet boryka się z nadmiarem pokarmu, który należy odciągnąć najlepiej za pomocą laktatora ręcznego lub elektrycznego. Ale również w pierwszych dniach po porodzie piersi mogą być bolesne, obrzmiałe a zwykle wystające sutki stają się wklęsłe lub płaskie. Co niestety uniemożliwia dziecku poprawny chwyt i ssanie sutka. Dlatego z pomocą mogą przyjść specjalne korektory do korekcji sutka a raczej delikatnego wyciągania go na zewnątrz. Które od lat cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród mam mających problemy z sutkami. 

Ten model korektora pozwala na bardzo łagodne wyciąganie brodawek tak aby nie stwarzać dużego dyskomfortu mamie karmiącej. Produkt jest bardzo łatwy w zastosowaniu każda kobieta może taką czynność wykonać samodzielnie w zaciszu domowym. Również jedną ręką np. w czasie karmienia dziecka z drugiej piersi. Korektor powoduje, że sutki stają się bardziej wyciągnięte na zewnątrz co ułatwia naszemu maluchowi ich chwytanie. Korektor jest bardzo łatwy w zastosowaniu i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. A na dodatek lekki i poręczny można mieć go zawsze pod ręką. 

Na płaskie i wklęsłe oraz bolesne sutki możemy polecić także specjalistyczne silikonowe nakładki na piersi również do zakupienia w naszym medycznym sklepie w dwóch rozmiarach do wyboru 20 i 24 mm. Które także ułatwiają chwytanie sutka niemowlakowi. A zastosowanie korektora wraz z nakładkami przynosi najlepsze efekty. W zestawie znajdą Państwo jeden korektor sutka LatchAssis oraz 2 końcówki w rozmiarze 19 i 24 mm tak aby każda mama mogła dopasować do własnego rozmiaru piersi. Dodatkowo na końcówki mamy w zestawie specjalne etui. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- korektor do brodawek piersi Lansinoh Latch Assist
- pomocny dla kobiet z problemami piersi po porodzie
- pomaga wyciągnąć płaskie i wklęsłe piersi aby umożliwić ich chwytność
- pozwala na prawidłowe ułożenie brodawek
- zapewnia delikatne wyciąganie sutka ograniczając ich bolesność
- produkt powstał z bezpiecznego tworzywa 
- łatwy w zastosowaniu można obsługiwać jedną ręką
- korektor lekki i poręczny można mieć go zawsze przy sobie
- w zestawie: 1 korektor, 2 nakładki w rozmiarze 19 i 24 mm

Napisz opinię
2022-01-10 13:38:48 - 

Polecam