Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Ochronne nakładki na piersi w małym rozmiarze 20 mm

Nakładki ochronne powstały z myślą o kobietach karmiących w sposób naturalny piersią. Karmienie piersią to codzienność dla większości mam. Mimo, że jest to piękna chwila wytwarzająca niesamowitą więź pomiędzy mamą a dzieckiem. To równie często karmienie sprawia dużą bolesność i dyskomfort świeżo upieczonej mamie. Niestety bardzo często po karmieniu sutki są podrażnione i obolałe. Niekiedy tak bardzo napuchnięte, że nie można kontynuować naturalnego karmienia. Wtedy warto zastosować specjalistyczne ochronki silikonowe na sutki.

Są to osłonki, które nakłada się na sutki dzięki temu mama może nadal karmić swoje dziecko piersią ograniczając bolesność. Wkładki silikonowe na sutki pozwalają na powrót do naturalnego karmienia. Przydatne są również dla wcześniaków, którym ciężko na początku jest chwycić sutek. Sprawdzają się także przy wadach anatomicznych jamy ustnej dziecka. Pomocne będą również w przypadku kiedy karmiąca mama ma wklęsłe lub płaskie brodawki, których maluch nie może uchwycić. Ten rodzaj nakładek powstał z bezpiecznego silikonu.

Nakładki laktacyjne tego typu to produkt wielorazowego zastosowania, po każdym użyciu wymaga odpowiedniego wymycia. Również należy przechowywać w higienicznych warunkach mając na uwadze to, że wkładka ma bezpośredni kontakt z dzieckiem. Do przechowywania może posłużyć etui dołączone do zestawu. Niniejsza oferta dotyczy osłonek laktacyjnych w rozmiarze 20 mm dedykowanych na mniejsze sutki. Posiadamy w naszym sklepie także większy rozmiar nakładek na sutki 24 mm przeznaczony dla kobiet z większymi sutkami.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- osłonki laktacyjne na sutki
- wkładki w rozmiarze 20 mm przeznaczone na mniejsze sutki
- pozwalają chronić przed podrażnieniami wywołanymi ssaniem piersi przez dziecko
- pomocne przy obolałych i podrażnionych sutkach
- pomagają wcześniakom odpowiednio chwycić sutek
- odpowiednie również dla dzieci z wadami autonomicznymi jamy ustnej
- wkładka powstała z bezpiecznego silikonu
- pomocne przy płaskich i wklęsłych brodawkach
- wielorazowego zastosowania
- w zestawie 2 sztuki wkładek silikonowych 
- z etui do przechowywania