Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Duże osłonki ochronne na piersi rozmiar 24 mm

Karmienie piersią jest bardzo zdrowe dla naszego dziecka. Pokarm mamy jest określany niczym eliksir dla malucha. A karmienie piersią tworzy niesamowitą więź między mamą a maluszkiem. Ale też może powodować ból i dyskomfort podczas ssania przez dziecko. Większość kobiet po karmieniu piersią boryka się z bolesnością sutek. Niekiedy obrzękiem, który uniemożliwia dalszą czynność karmienia. Dlatego z pomocą przychodzą jak zwykle produkty Lansinoh a w tym przypadku wkładki silikonowe na piersi.

Które zapewniają bardzo bliski kontakt między matką a dzieckiem dzięki temu maluch może wygodnie spożywać pokarm mamy. Osłonki chroniące sutki pomagają także dzieciom, które zbyt szybko przyszły na świat – wcześniakom, którym trudno jest początkowo chwycić za naturalny sutek, a specjalistyczny kształt wkładek im to umożliwia. Oprócz tego mogą być pomocne kiedy dziecko ma różne wady anatomiczne jamy ustnej. A u kobiet gdy sutki są płaski lub wklęsłe to również może maluchowi sprawić problem przy chwytaniu.

Tak więc zastosowanie wkładek jest bardzo pomocne w wielu różnych przypadkach i dolegliwościach. Nakładki na piersi Lansinoh pozwalają dziecku angażować narządy jamy ustnej do prawidłowego rozwoju. W zestawie znajdziemy 2 osłonki w rozmiarze 24 mm przeznaczony na większe sutki oraz etui do przechowywania. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne rozmiary tych samych osłonek na piersi a mianowicie rozmiar 20 mm przeznaczony na mniejsze sutki. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- nakładki ochronne na piersi rozmiar 24 mm
- pozwalają zaangażować narządy jamy ustnej do prawidłowego rozwoju 
- chronią obolałą pierś i pomagają powrócić do naturalnego karmienia
- ułatwiają chwytność dziecku sutka 
- osłonki pomocne dla wcześniaków
- pomagają przy wadach autonomicznych jamy ustnej
- pomocne w przypadku wklęsłego i płaskiego sutka
- z bezpiecznego materiału silikonowego
- bardzo dobrze przylegają do sutka
- w zestawie 2 osłonki na sutki