Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Ekonomiczne wkładki laktacyjne wielorazowe 

Wkładki laktacyjne to produkt głównie skierowany do kobiet karmiących. W czasie laktacji bardzo często wiele kobiet ma problem z samoistnym wyciekaniem pokarmu. Który często sprawia dyskomfort zwłaszcza kiedy jest się poza domem. Oprócz tego nadmiar wyciekającego pokarmu brudzi bieliznę i ubranie. Dlatego z pomocą przychodzą nam wkładki laktacyjne Lansinoh. Te prezentowane w ofercie powyżej to wkładki wielokrotnego zastosowania w ilości 4 sztuk.

Wielorazowość wkładek pozwala na większą oszczędność zwłaszcza dla kobiet, które muszą stosować je codziennie. Oprócz oszczędności pieniędzy stosując wkładki wielorazowe chronimy środowisko. Wkładki ochronne na piersi Lansinoh dobrze wchłaniają pokarm chroniąc tym samym przed zabrudzeniem bielizny. Są bardzo miękkie i idealnie dopasowują się do piersi ze względu na łezkowaty kształt. Ich kolor idealnie dopasowuje się do bielizny są praktycznie niewidoczne pod ubraniem. Wkładki są ultra cienkie i lekkie dlatego mogą być noszone przez długi czas nie stanowiąc dyskomfortu. Oczywiście wkładki należy wymieniać co jakiś czas w zależności od ilości pokarmu. 

Wkład zastosowany w wkładkach wykonany został w dużej części z włókien roślinnych dzięki temu jeszcze szybciej wchłania nadmiar wydzieliny i szybciej pozwala schnąć. Warstwa zewnętrzna wkładek wytworzona jest z 100 procentowego poliestru, tył wkładki to również poliester z TPU. Z kolei cały wkład jak już wspomniano powyżej jest w większości roślinny – 75 % wiskozy bambusowej z domieszką poliestru. Istotne jest również to, że wkładki tego typu możemy prać w pralce najlepiej w temperaturze 40 stopni C. Do wkładek został dołączony woreczek, w którym to możemy je wyprać. W zestawie znajdziemy 4 sztuki Washable Nursing Pads - wkładki laktacyjne wielokrotnego zastosowania. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- wkładki laktacyjne wielorazowego użytku
- wykonane w dużej części z włókien roślinnych 75 % wiskozy bambusowej + 25% poliester
- bardzo dobrze wchłaniają pokarm i szybko wysychają
- są delikatne w dotyku 
- łezkowaty kształt idealnie dopasowuje się do kobiecej piersi
- wkładki mogą być prane w pralce w temp. 40 stopni
- w białym kolorze dyskretne pod bielizną
- wielorazowe co znaczy bardziej ekonomiczne i chroniące środowisko
- w opakowaniu 4 sztuki wkładek czyli 2 komplety