Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

 Niedroga butelka do karmienia dziecka z smoczkiem o wolnym przepływie

Produkty amerykańskiej marki Lansinoh zostały stworzone w oparciu o 50 letnie doświadczenie badań nad karmieniem niemowląt. Dlatego są tak cenione i chętnie wybierane przez mamy w Polsce i na całym świecie. Dla mam, które dopiero urodziły maluszka i potrzebują dobrej jakości butelki do karmienia. Polecamy butelkę Lansinoh w pojemności 160 ml z smoczkiem w rozmiarze S o wolnym przepływie. Smoczek tego typu dedykowany jest dla dzieci praktycznie od urodzenia. Jego specjalistyczna budowa wzmaga zaangażowanie u dziecka narządów jamy ustnej do prawidłowego rozwoju.

Smoczek tego typu pozwala utrwalić dobre wzorce jakie powstają przy naturalnym karmieniu piersią. Dodatkowo warto zaznaczyć, że w tym modelu dziecko może kontrolować przepływ mleka co jest bardzo ważne i zmniejsza ryzyko zakrztuszeń. Smoczek posiada specjalną strukturę która to zapobiega jego odkształcaniu się jak dzieje się to przy większości tanich smoczków. Odkształcony smoczek może mieć wpływ w nieprawidłowym kształtowaniu się jamy ustnej dziecka. Ten model jest bezpieczny wykonany został w 100 procentach z silikonowego materiału. Zastosowanie stopniowego nachylenia w smoczku pozwala zachować płynność ruchów perystaltycznych języka. Z kolei system Air Ventilation – AVS ma na celu redukcję powietrza które przedostaje się w czasie karmienia. I bardzo często jest przyczyną problemów z kolkami. Dlatego warto aby mamy wiedziały, że istnieją na rynku specjalistyczne smoczki pozwalające na minimalizowanie powstawania kolek u dzieci.

Szerokość zastosowanego smoczka również nie jest bez znaczenia dzięki jego szerszej budowie dziecko nie ma problemu z chwytaniem i ssaniem. W zestawie wraz z butelką i smoczkiem mamy również pokrywkę ochronną, która chroni przed wylaniem się pokarmu. Butelka na pokarm dla niemowlaka posiada również szeroki otwór, dzięki temu bez problemu wlejemy do niej mleko również z laktatora. Butelka będzie odpowiednia do zastosowania wraz z innymi produktami Lansinoh. Dla większych dzieci od 3 miesiąca życia polecamy również butelki o większym rozmiarze np. 240 ml oraz smoczki o średnim przepływie. W ofercie także smoczki dla starszych dzieci z oznaczeniem F polecane od 6 miesiąca życia.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

butelka do mleka matki i modyfikowanego
- pojemność buteleczki wynosi 160 ml
- smoczek w rozmiarze M odpowiedni dla dzieci od 3 miesiąca życia
- smoczek wykonany z bezpiecznego silikonu w 100 %
- produkt wolny od BPA iBPS
- smoczek pozwala utrwalić prawidłowe wzorce naturalnego karmienia
- angażuje narządy jamy ustnej do prawidłowego rozwoju
- odporny na odkształcanie się pozwala maluchowi kontrolować przepływ mleka
- zastosowanie stopniowego nachylenia pozwala zachować płynne ruchy perystaltyczne języka
- nowoczesny system zmniejszający ryzyko występowania kolek Air Ventilation
- butelka łatwa w montażu i demontażu oraz czyszczeniu
- w zestawie pokrywka na butelkę zabezpieczająca przed wylaniem