Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Butelka do karmienia z smoczkiem o średnim przepływie mleka M

Produkty amerykańskiej marki Lansinoh zostały stworzone dla kobiet mających małe dzieci, które karmią zarówno piersią naturalną jak i stosują mleko modyfikowane. W tej butelce możemy podawać dziecku modyfikowane mleko ale również odessane z piersi. W tej ofercie prezentujemy butelkę do karmienia dziecka wraz ze smoczkiem. Jest to specjalna butelka z unikalnym smoczkiem, który bardzo dobrze przystosowuje się do jamy ustnej. Jego wyprofilowanie ułatwia karmienia a konstrukcja przypomina naturalną pierś mamy. Dzięki temu dziecko szybko uczy się prawidłowego ssania i może je utrwalić.

Dodatkowo nachylona konstrukcja sprawia, że zachowane zostają odpowiednie ruchy perystaltyczne języka. Ssanie smoczka angażuje naturalną siłę dziecka odpowiada również za prawidłowe kształtowanie się jamy ustnej. Dodatkowo w smoczku zastosowano specjalistyczny system pod nazwą Air Ventilation, który ma za zadanie ograniczyć ilość dostawanego się powietrza w czasie spożywania pokarmu przez dziecko. A niestety powszechnie wiadomo, że powstawanie kolek ma związek z wdychaniem powietrza w czasie jedzenia przez dziecko. Dlatego taki rodzaj smoczka jest szczególnie polecany mamom, których maluchy cierpią na częste i bolesne kolki. Warto również nadmienić, że smoczek dziecięcy powstał z bezpiecznego materiału silikonowego.

Ponadto odznacza się idealną miękkością jest delikatny w dotyku i elastyczny. Budowa smoczka została wzmocniona dzięki temu produkt nie odkształca się nawet przy częstym stosowaniu. Butelka na mleko wraz z smoczkiem jest bardzo łatwa jeżeli chodzi o użytkowość, szybko można ją złożyć i rozłożyć także nie sprawia problemu z myciem. W zestawie mamy również pokrywkę chroniącą przed wylaniem pokarmu. Butelka w pojemności 160 ml wraz z smoczkiem w rozmiarze M o średnim przepływie będzie odpowiednia dla dzieci od 3 miesiąca życia. Nasz sklep medyczny oferuje szeroką bazę produktów dla mam karmiących oraz dzieci. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- butelka do karmienia w pojemności 240 ml
- z butelką w zestawie smoczek w rozmiarze M o średnim przepływie polecany dla dzieci od 3 miesiąca życia
- smoczek powstał z bezpiecznego tworzywa w 100 silikon
- produkty wolne od BPA i BPS
- unikatowa konstrukcja smoczka pozwala na wyrobienie u dziecka prawidłowego wzorca ssania
- system Air Ventilation ogranicza powstawanie kolek u dzieci
- pochylenie zastosowane w smoczku pozwala na płynne ruchy perystaltyczne języka
- butelka jest łatwa do złożenia wygodna również w myciu
- szeroka podstawa smoczka pozwala dziecku na wygodne chwytanie i ssanie
- smoczek umożliwia samodzielną kontrolę przepływu mleka
- wzmocniona struktura smoczka zapobiega jego odkształcaniu się 
- w komplecie ochronna nakładka na butelkę 

punktor W ZESTAWIE:

- butelka o pojemności 240 ml
- smoczek w rozmiarze M o średnim przepływie