Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Komplet butelek do karmienia dziecka

Karmienie dziecka wykonujemy od kilku a nawet do kilkunastu razy na dobę. Dlatego tak istotne jest aby mieć pod ręką sprawdzony a przede wszystkim bezpieczny asortyment. A takim są prezentowane w tej ofercie buteleczki na pokarm o pojemności 160 ml z smoczkiem w rozmiarze S o wolnym przepływie. Są to smoczki dedykowane dla dzieci już od urodzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo również buteleczki o większej pojemności jak 240 ml z smoczkami w rozmiarze M. Posiadamy także zestaw startowy gdzie otrzymają Państwo dwie wielkości butelek  160 ml i 240 ml oraz 3 rodzaje smoczków S, M, F.

Zestaw, który prezentujemy w tej ofercie pozwala nam na wygodne zastosowanie w domu czy w podróży. Ponieważ buteleczki są lekkie i poręczne dzięki temu możemy mieć je zawsze przy sobie. Co istotne to posiadają specjalistyczne smoczki, które w konstrukcji przypominają pierś mamy. Dzięki temu dziecko już od urodzenia wyrabia prawidłowe wzorce naturalnego karmienia. Dodatkowo smoczki Lansinoh posiadają specjalne nachylenie które pozwala na płynne zachowanie ruchów języka. Ssanie smoczka pozwala zaangażować narządy jamy ustnej dziecka aby pobudzić jej do prawidłowego rozwoju.

Dodatkowo zastosowanie specjalistycznej struktury ogranicza odkształcanie się smoczka. A wdrożony system Air Ventilation ogranicza przedostawanie się powietrza kiedy dziecko jest karmione co również przekłada się na zmniejszenie kolek u malucha. Szeroka baza smoczka ułatwia jego chwytanie przez malucha pozwalając na lepsze ssanie. Produkty do karmienia dla dzieci są bardzo łatwe jeżeli chodzi o ich złożenie oraz mycie nie sprawiają żadnych problemów. Nasz sklep posiada szeroki wybór asortymentu produktów Lansinoh oraz innych marek dedykowanych dla mamy i dziecka. Butelki są również kompatybilne z innymi produktami amerykańskiej marki Lansinoh. Produkty wolne od BPA i BPS

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- zestaw do karmienia dziecka 2 butelki 160 ml każda
- 2 smoczki M o średnim przepływie polecane dla dzieci od 3 miesiąca życia
- smoczki z wzmocnioną konstrukcją
- zastosowanie tego rodzaju smoczków pozwala utrwalić u dziecka prawidłowe wzorce ssania 
- smoczki posiadają system Air Ventilation, który redukuje wdychane powietrze 
- nachylenie zastosowane w smoczku pozwala na płynne ruchy perystaltyczne język u dziecka 
- smoczek umożliwia kontrolę przepływu pokarmu
- wykonany z 100 silikonu charakteryzuje się miękkością i delikatnością
- budowa smoczka pozwala na łatwe chwytanie i wygodne ssanie
- butelka kompatybilna z pozostałymi produktami firmy Lansinoh
- w zestawie również pokrywka ochronna 

punktor W ZESTAWIE:

- 2 sztuki butelek Lansinoh w pojemności 160 ml każda
- 2 smoczki S o wolnym przepływie Natural Waves