Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Zestaw do karmienia dziecka 2 butelki + 2 smoczki Natural Wave M

W tej ofercie prezentujemy zestaw dla mamy karmiącej w postaci 2 buteleczek o pojemności 240 ml i 2 smoczków w rozmiarze M. Smoczek w rozmiarze M o średnim przepływie dedykowany jest dla dzieci od 3 miesiąca życia. Butelki tego typu mogą być stosowane do karmienia dziecka mlekiem z naturalnej piersi jak i również mlekiem modyfikowanym. W tych smoczkach zastosowano specjalistyczną konstrukcję, która zapewnia wygodę podczas ssania. Ale również smoczki pozwalają utrwalić dobre wzorce karmienia naturalnego. Zostały tak skonstruowane aby zaangażować narządy jamy ustnej dziecka a tym samym pobudzić je do prawidłowego rozwoju.

Ten rodzaj smoczków pozwala na kontrolę przepływu mleka przez niemowlaka. Dodatkowo smoczki Lansinoh powstały z bezpiecznego 100% silikonu, który jest miękki i delikatny w dotyku. Wzmocniona struktura smoczka zapobiega jego odkształcaniu. Z kolei stopniowe nachylenie budowy smoczka pozwala na płynne ruchy perystaltyczne języka. Nie można również nie wspomnieć o zaawansowanym systemie Air Ventilation który to ogranicza ilość wdychanego powietrza przez dziecko co powoduje zmniejszenie powszechnie występujących kolek u dzieci. Dodatkowo szerokość smoczka również nie jest bez znaczenia gdyż ułatwia jego chwytanie przez dziecko.

Butelka wraz ze smoczkiem jest bardzo łatwa jeżeli chodzi o jej złożenie oraz czyszczenie i mycie. W tej ofercie otrzymują Państwo 2 buteleczki o pojemności 240 ml. A do tego 2 smoczki Natural Wves M o średnim przepływie, w komplecie także pokrywka. W naszym sklepie posiadamy również inny przydatny asortyment dla mam karmiących jak laktatory ręczne, elektryczne oraz buteleczki do przechowywania pokarmu, woreczki a także wkładki, na piersi, okłady, maści itp. Zapraszamy do obejrzenia asortymentu i skorzystania z promocji. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- zestaw do karmienia dziecka
- 2 butelki o pojemności 240 ml + 2 smoczki M Natural Wave o średnim przepływie 
- komplet łatwy do złożenia i rozłożenia pozwala na wygodne mycie
- butelki o szerokim wlewie
- smoczki wykonane z bezpiecznego 100 procentowego silikonu
- smoczki pozwalają utrwalić prawidłowe wzorce naturalnego karmienia
- ich struktura została wzmocniona aby zapewnić dziecku jeszcze większe bezpieczeństwo w czasie ssania
- konstrukcja smoczka pozwala na zaangażowanie siły ssania u dziecka 
- w smoczku zastosowano unikalne pochylenie, które pozwala na płynne ruchy perystaltyczne języka
- smoczek posiada system Air Ventilation, który zmniejsza ilość wprowadzanego powietrza w czasie jedzenia, dzięki temu zmniejsza się ilość potencjalnych kolek u dziecka
- butelki lekkie i poręczne mogą nam towarzyszyć wszędzie
- w zestawie także pokrywka 
- produkt nie zawiera BPA i BPS

punktor W ZESTAWIE:

- 2 butelki o pojemności 240 ml Lansinoh
- 2 smoczki M o średnim przepływie Natural Wave