Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Zestaw buteleczek do karmienia + 3 smoczki Natural Wave S, M, F

Każde dziecko w miarę upływu czasu od urodzenia wymaga odpowiedniego karmienia. Kiedy przychodzi na świat zaczyna być karmione mlekiem mamy zdarza się jednak, że kobieta nie ma pokarmu lub dziecko nie może go spożywać. Wtedy pozostaje nam wybór specjalnego mleka dostępnego w aptekach czy innych sklepach. A jak wiadomo każde mleko wymaga odpowiedniej butelki i smoczka do podania zarówno to ze sklepu jak i odciągnięte z piersi mamy. W takim celu powstał zestaw startowy dla matki i dziecka Lansinoh. W zestawie mamy do wyboru 2 sztuki buteleczek o różnych pojemnościach wraz z trzema smoczkami.

Znajdziemy tutaj buteleczkę o pojemności 160 ml z smoczkiem w rozmiarze S o wolnym przepływie. Ten model smoczka dedykowany jest dla dzieci od urodzenia 0m+. Druga buteleczka posiada pojemność 240 ml i dedykowany do niej smoczek o średnim przepływie M polecany jest dla dzieci od 3 miesiąca życia. Z kolei smoczek F o szybszym przepływie będzie odpowiedni dla dzieci od 6 miesiąca życia. Smoczki dołączone do zestawu nie są zwykłymi smoczkami jak większość smoczków dostępnych w sklepach. To specjalistyczne smoczki, których celem jest utrwalanie prawidłowych wzorców karmienia naturalnego. Smoczek został zaprojektowany tak aby w jak największym stopniu zaangażować narządy jamy ustnej podczas karmienia i pobudzić ich prawidłowy rozwój. Co istotne to ich budowa pozwala dziecku kontrolować przepływ mleka a stopień nachylenia na zaangażowanie samodzielnej siły ssania.

Smoczek dodatkowo posiada system Air Ventilation, który to ogranicza przedostawanie się powietrza w czasie karmienia co najczęściej wywołuje kolki u dziecka. Struktura smoczka została wzmocniona dzięki temu jest jeszcze bezpieczniejsza dla naszego malucha. Smoczek powstał z bezpiecznego 100 procentowego silikonu, który jest delikatny, miękki oraz wykazuje doskonałą elastyczność. W zestawie znajdziemy również pokrywkę ochronną. Taki zestaw butelek i smoczków do karmienia to nie tylko wygoda ale również oszczędność pieniędzy. Ponieważ wystarczy nam dla dziecka od urodzenia do ponad pół roku jak i również dłużej. W naszym dziale znajdą Państwo więcej produktów marki Lansinoh, która swoje produkty dedykuje mamom i dzieciom.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- zestaw butelek i smoczków do karmienia dziecka
- 2 butelki: pojemność 160 i 240 ml
- 3 rodzaje smoczków w rozmiarze: S - wolny przepływ, M - średni, F- szybki przepływ
- ekonomiczny zestaw dla dziecka posłuży na dłuższy czas
- smoczki zaprojektowane tak aby dziecko wykorzystywało własną siłę ssania
- smoczek pozwala utrwalić prawidłowe wzorce naturalnego karmienia
- system Air Ventilation zastosowany w smoczkach ogranicza przedostawanie się powietrza w czasie karmienia dziecka co zmniejsza powstawanie kolek
- wykonany z 100 procentowego silikonu
- buteleczki posiadają szeroki wygodny wlew
- w zestawie z pokrywką 
- produkty łatwe i nieskomplikowane w montażu i demontażu

punktor W ZESTAWIE:

- 1 x butelka o pojemności 160 ml + smoczek NaturalWave™ o wolnym przepływie "S"
- 1 x butelka o pojemności 240 ml + smoczek NaturalWave™ o średnim przepływie "M"
- 1 x smoczek NaturalWave™ o szybkim przepływie "F"