Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości smoczek dla dziecka do butelki Lansinoh 

Lansinoh – smoczek do butelki dla dziecka o wolnym przepływie jest specjalistycznym produktem, który ma na celu utrwalenie u dzieci prawidłowego wzorca karmienia w sposób naturalny. Dzięki temu, że smoczek posiada specjalistyczną budowę można kontrolować przepływ pokarmu. Dodatkowo ten model wyposażony została w funkcję stopniowego nachylenia co sprawia, że dziecko angażuje własną siłę ssania podobnie jak w czasie pobierania pokarmu z piersi. Producent w smoczku zastosował specjalny system ssania o nazwie AVS™ Air Ventilation, który to redukuje przedostawanie się powietrza. Dzięki ograniczeniu wdychanego powietrza w czasie karmienia dziecka możemy zminimalizować ryzyko powstawania kolek, które są bardzo bolesne dla malucha. 

Smoczek butelkowy powstał z 100 procentowego silikonu, który jest bardzo delikatny i miękki oraz elastyczny co pozwala dziecku na komfort w czasie ssania. Zastosowanie smoczka to nie tylko wygoda a przede wszystkim zdrowie naszego malucha. Gdyż ten model pozwala pobudzić naturalny rozwój narządów oralnych u dziecka oraz wyrabia prawidłowe wzorce karmienia. Smoczek charakteryzuje bardzo dobra trwałość dzięki dodatkowemu wzmocnieniu struktury. 

Warto zaznaczyć, że jest to bezpieczny smoczek dziecięcy na butelkę bez dodatku BPA oraz BPS, produkt został przebadany klinicznie. W opakowaniu znajdziemy 2 sztuki smoczków Lansinoh Natural Wave™ "S" 0m+. Ten model dedykowany jest dla dzieci od urodzenia 0m+. Posiadamy również smoczki o większym przepływie mleka w rozmiarze M - dla dzieci od 3 miesiąca życia oraz F -dla dzieci od 6 miesiąca życia jak i również butelki Lansinoh do których przeznaczone są smoczki. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

smoczek na butelkę Lansinoh
- odpowiedni wiek 0m+ rozmiar S
- smoczek utrwala prawidłowe wzorce karmienia z naturalnej piersi
- pozwala na kontrolę pokarmu przez dziecko
- powstał z 100 procentowego silikonu miękki i elastyczny
- charakteryzuje się bardzo dobrą trwałością
- funkcja stopniowego nachylenia angażuje własną siłę ssania u dziecka
- system Air Ventilation redukuje dostawanie się powietrza w czasie karmienia
- nie zawiera w składzie BPA i BPS
- wspomaga naturalny rozwój narządów oralnych
- produkt przebadany klinicznie
- smoczek o wolnym przepływie
- w opakowaniu 2 sztuki