Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Smoczek do mleka dla niemowlaków rozmiar M

W tej ofercie prezentujemy bardzo dobry smoczek butelkowy dla dzieci od 3 miesiąca życia. Jest to smoczek w rozmiarze M o średnim przepływie mleka. Produkt powstał z myślą o dzieciach, które korzystają z pokarmu w butelce. Jego budowa została zaprojektowana tak aby smoczek jak najbardziej przypominał ssanie z piersi i nie sprawiał dziecku trudności. Do produkcji zastosowano 100 procentowy bezpieczny silikon charakteryzujący się delikatnością, miękkością a także elastycznością co ułatwia ssanie. 

Dodatkowo struktura smoczka została wzmocniona tak aby była jeszcze trwalsza i bezpieczniejsza dla malucha w czasie pobierania pokarmu. Budowa smoczka ma na celu ułatwienie ssania przez dziecko a także ograniczenie ilości wdychanego powietrza w czasie jedzenia. Dlatego tutaj zastosowano specjalny system AVS™ Air Ventilation, który to ogranicza przedostawanie się powietrza a jak powszechnie wiadomo jest ono bardzo często przyczyną kolek u dziecka.  Smoczki tego typu są szczególnie polecane dla dzieci cierpiące na częste kolki. 

Dodatkowo warto wspomnieć o konstrukcji smoczka, która dzięki stopniowemu nachyleniu pozwala dziecku na zaangażowanie siły ssania. Prezentowany dziecięcy smoczek na butelkę o średnim przepływie to bezpieczny produkt, który został przebadany klinicznie. A oprócz tego w składzie nie znajdziemy niebezpiecznych składników jakimi są BPA czy BPS. Opakowanie zawiera 2 sztuki smoczków dla dzieci w rozmiarze M dedykowane od 3 miesiąca życia. W naszej ofercie sklepu posiadamy również inne rozmiary tego samego smoczka S-wolny przepływ oraz F - szybki przepływ jak i również bogatą bazę asortymentu dla dzieci i mam.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- smoczek dla dzieci od 3 miesiąca życia
- dedykowany do butelki Lansinoh Natura lWave
- pozwala na utrwalanie u dzieci odpowiedniego wzorca karmienia naturalnego
- dzięki zastosowaniu odpowiedniej końcówki dziecko może kontrolować przepływ pokarmu
- wytworzony z 100 % silikonu
- smoczek delikatny i miękki
- charakteryzuje się bardzo dobrą elastycznością
- posiada wzmocnioną strukturę
- funkcja stopniowego nachylenia zapewnia samodzielną siłę ssania
- system Air Ventilation redukuje powietrze dostawane w czasie karmienia co minimalizuje powstawanie kolek
- produkt jest wolny od BPA i BPS
- smoczek przebadany klinicznie
- w opakowaniu 2 sztuki smoczków w rozmiarze M