Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi smoczek na butelkę Lansinoh 

Smoczki do butelek dla dzieci to asortyment jaki musi posiadać każdy rodzić. Smoczki jak i również butelki do karmienia są niezbędne zazwyczaj nawet kiedy karmi się piersią. My w naszej ofercie prezentujemy niedrogi smoczek dedykowany do butelki marki Lansinoh. Zarówno smoczki jak i butelki Lansinoh cieszą się bardzo dużą popularnością wśród mam. Dzięki temu, że są w 100 procentach bezpieczne i zaprojektowane zgodnie z anatomią dziecka.

Prezentowany smoczek w rozmiarze F zapewnia szybki przepływ mleka i dedykowany jest dla dzieci już od 6 miesiąca życia. W ofercie posiadamy smoczki w rozmiarze S dla dzieci 0+ oraz M dla dzieci 3 m+. Smoczki Lansinoh zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych aby ułatwić im czynność ssania. Dlatego posiadają miękką wzmocnioną strukturę wykonaną z 100 procentowego silikonu. Ich delikatność i elastyczność bardzo dobrze przystosowuje się do aparatu ssącego dziecka. Smoczki posiadają funkcję stopniowego nachylenia, która to pozwala dziecku na swobodne zaangażowanie siły ssania.

W smoczkach zastosowano również system AVS™ Air Ventilation, który to redukuje dostawanie się powietrza podczas karmienia dziecka i dzięki temu minimalizuje powstawanie kolek. Smoczek składa się z jednej części dzięki temu jest bardzo łatwy w zastosowaniu. Nie znajdziemy w składzie również toksycznych substancji oraz BPA i BPS. Jest to również bezpieczny produkt dedykowany dla najmłodszych, przebadany klinicznie. Niniejsza oferta dotyczy smoczka w rozmiarze F o szybkim przepływie dla dzieci od 6 miesiąca życia.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- smoczek Lansinoh F od 6 miesiąca życia
- dedykowany do butelek Lansinoh NaturalWave™
- pozwala utrwalić u dzieci prawidłowe wzorce naturalnego karmienia
- zapewnia możliwość kontroli ssania przez dziecko
- wykonany z 100 procentowego silikonu
- miękki i elastyczny
- doskonale dopasowuje się do ust
- posiada wzmocnioną strukturę
- stopniowe nachylenie pozwala na zaangażowanie siły ssania u dziecka
- system AVS™ Air Ventilation ogranicza ilość powietrza, które dostaje się w czasie karmienia tym samym eliminuje częstość występowania kolek
- jednoczęściowa budowa smoczka jest bardzo łatwa i wygodna w stosowaniu
- produkt wolny od BPA i BPS
- smoczek przebadany klinicznie
- w opakowaniu 2 sztuki smoczków F