Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Szczelne buteleczki na mleko 4 sztuki 

Mleko z piersi mamy jest niezwykle cenne dla każdego małego dziecka. Dlatego każda kropla jest na wagę złota i należy ją odpowiednio przechowywać aby nie straciła swoich wartości odżywczych. Bardzo często kobieta ma nadmierną produkcję mleka, które trzeba odciągnąć aby dziecko mogło spożyć je w późniejszym czasie. W czym każdej mamie mogą pomóc specjalne buteleczki na pokarm marki Lansinoh. Są to bezpieczne butelki na mleko wykonane z polipropylenu bez dodatku bisphenolu. Tworzywo zalecane do przechowywania żywności.

W takiej butelce możemy przechowywać pokarm w lodówce jak i również mrozić go w zamrażarce. Dzięki temu dziecko ma stały pokarm również przydatny pod nieobecność mamy. Dodatkowo butelki posiadają specjalną konstrukcję o szerszym wlewie, która jest wygodna w czasie przelewania mleka. Na butelce znajduje się silikonowy kołnierz chroniący przed wylaniem pokarmu oraz szczelna zakrętka. Butelki pokarmowe dla dzieci są odpowiednie do zastosowania wraz ze wszystkimi laktatorami marki Lansinoh będą również pasowały do innych laktatorów, które obecnie występują na rynku.

Buteleczki na jedzenie dla dziecka są łatwe w montażu i demontażu można je również myć w zmywarce. Buteleczka jest bardzo lekka i poręczna dlatego możemy mieć ją zawsze przy sobie. W komplecie otrzymują Państwo 4 sztuki buteleczek o pojemności 160 ml każda butelka posiada nakrętkę oraz silikonowy kołnierz zapobiegający wylewaniu się pokarmu. W naszej ofercie sklepu medycznego znajdą Państwo szeroką bazę produktów Lansinoh dedykowanych dla mamy i dziecka.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- butelki na pokarm marki Lansinoh
- pozwalają na wygodne przechowywanie pokarmu w lodówce jak i również zamrażalniku
- odpowiednie do wszystkich laktatorów marki Lansinoh oraz innych dostępnych na rynku
- bezpieczne tworzywo bez dodatku BPA i BPS
- posiadają szczelny kołnierz i pokrywkę zabezpieczającą przed wylewaniem się pokarmu
- z dużym wlewem do napełniania
- produkt może być myty w zmywarce
- pojemność każdej buteleczki wynosi 160 ml
- w zestawie 4 sztuki butelek 

punktor W ZESTAWIE:

- 4 x butelki o pojemności 160ml Lansinoh
- 4 x zakrętki na butelki
- 4 x silikonowe kołnierze