Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bezpieczne worki na mleko z piersi mamy

Karmienie dziecka z piersi dla wielu mam jest codziennością. Mleko matki uznawane jest za bardzo zdrowe i wartościowe w prawidłowym rozwoju dziecka. A więc jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań zaleca się jak najdłużej karmienie piersią. Problem pojawia się wówczas kiedy pokarmu jest za dużo lub też chcemy go odciągnąć aby podać dziecku pod nieobecność mamy. Wiele kobiet zastanawia się jak takie mleko przechowywać aby było bezpieczne i zdrowe dla dziecka. Tutaj z pomocą przychodzą sterylne woreczki na pokarm dla mam.

Takimi są worki pokarmowe Lansinoh, które są wyjałowione a na dodatek powstały z bezpiecznego materiału, który może mieć kontakt z żywnością. W tych woreczkach pokarm możemy przechowywać w lodówce a nawet zamrażalniku do 6 miesięcy. To bardzo wygodna opcja dla wszystkich mam, które nie mogą przez cały czas karmić swojego malucha. Woreczki tego typu posiadają podwójne szczelne zamknięcie tak aby uniemożliwić wylanie się pokarmu. Każdy z woreczków posiada podziałkę pozwalającą na odmierzenie odpowiedniej dawki pokarmu.

Dodatkowo na woreczkach w bezpiecznym obszarze zastosowano etykietę na której możemy robić zapiski. Warto zaznaczyć, że woreczki na mleko są kompatybilne z laktatorem Lansinoh Compact Single Electric Breast Pump i można bezpośrednio nim ściągać pokarm do takiego worka. Maksymalna pojemność prezentowanego woreczka wynosi 180 ml. A w opakowaniu znajdziemy 25 sztuk worków na pokarm pakowanych pojedynczo. W naszej ofercie także dostępne większe opakowanie tych samych woreczków zawierające 50 sztuk.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- woreczki dedykowane dla mam na gromadzenie pokarmu - mleka
– posiadają szczelne podwójne zamknięcie
- woreczki można przechowywać w lodówce lub zamrażalniku
- w tym modelu woreczków można odciągać pokarm bezpośrednio z laktatora Lanisnoh
- woreczek posiada miejsce do notowania
- pojemność worka 180 ml
- dopasowana konstrukcja pozwala na łatwe napełnianie
- instrukcja obsługi w opakowaniu
- produkty wolne od BPA i BPS
- w opakowaniu 25 sztuk woreczków na pokarm