Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Woreczki na pokarm dla dzieci Lanisnoh 

Woreczki do przechowywania pokarmu dla dzieci to doskonały produkt, dla każdej mamy. Nie zawsze mama może być z dzieckiem aby je nakarmić z piersi. Ale zawsze można podać dziecku wcześniej już odessany pokarm z piersi mamy pod jej nieobecność. I do takiego celu służą wyżej prezentowane woreczki na pokarm. Są to worki, które pozwalają na przechowywanie pokarmu z piersi mamy w lodówce lub zamrażalniku. W takim woreczku można przechowywać zamrożony pokarm do 6 miesięcy. Worki tego typu są również bardzo przydatne w podróży z dzieckiem, gdyż zajmują niewiele miejsca.

Woreczki na mleko Lanisnoh są wyjałowione a więc mamy pewność, że mieszczący się w nich pokarm będzie czysty i sterylny. Wykonane zostały z polietylenu, tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością. W tych modelach woreczków istnieje możliwość odciągania pokarmu bezpośrednio z laktatora marki Lansinoh. Dodatkowo w woreczkach zastosowano podwójne zamknięcie strunowe dzięki temu zachowują szczelność na bardzo wysokim poziomie. W woreczkach wydzielono specjalne miejsce na notatki które nie obejmuje strefy napełnienia mlekiem tak aby jej nie można było uszkodzić.

Woreczki do gromadzenia pokarmu z piersi posiadają skalę, która pozwala nam odmierzyć odpowiednią ilość pokarmu dla dziecka. W opakowaniu znajdziemy, aż 50 sztuk woreczków do przechowywania pokarmu o maksymalnej pojemności 180 ml. Posiadamy również w ofercie mniejsze opakowanie zawierające 25 sztuk woreczków na pokarm. Szczegółowa instrukcja jak postępować z woreczkami dostępna jest w opakowaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo również laktator Lansinoh Compact Single Electric Breast Pump kompatybilny z wyżej prezentowanymi woreczkami na mleko. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- woreczki na pokarm Lanisnoh
- bez dodatku BPA i BPS
- bardzo szczelne posiadają podwójne zamknięcie strunowe
- można w nich przechowywać odciągnięty i zamrożony pokarm nawet do 6 miesięcy
- produkty sterylne
- istnieje możliwość odciągania pokarmu bezpośrednio z laktatora Lansinoh do woreczka
- posiadają miejsce na zrobienie notatki poza obszarem napełniania
- woreczki wytworzone z bezpiecznego tworzywa, które może mieć kontakt z żywnością
- łatwe w obsłudze i wygodne w użyciu
- wygodne do przenoszenie 
- opakowanie zawiera 50 sztuk woreczków 
- instrukcja poprawnego użycia woreczków dostępna w  zestawie