Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bezpieczna butelka do przechowywania mleka dla dziecka

Każda karmiąca mama wie jak cennym pokarmem dla dziecka jest jej własne mleko. Dlatego tak wielu mamom zależy na tym aby dziecko jak najdłużej było karmione piersią. Jednak często młode mamy nie wiedzą jak odpowiednio powinno przechowywać się mleko i w czym najlepiej. Dlatego tworząc bazę produktów dla przyszłych i już świeżo upieczonych mam nie mogliśmy obok laktatorów nie umieścić specjalistycznych buteleczek do przechowywania pokarmu tzw.- kolektor pokarmu.

W tej ofercie prezentujemy dobrej jakości bezpieczny pojemnik na dodatkowy pokarm dla dziecka. Buteleczki są niewielkich rozmiarów, poręczne dzięki temu wygodne w przechowywaniu i transportowaniu. Butelka na pokarm powstała z 100 procentowego silikonu bez dodatku niebezpiecznych i szkodliwych składników jak BPA i BPS. Produkt łatwy w obsłudze może być myty w zmywarce. Buteleczka na mleko posiada specjalne wyprofilowanie aby z łatwością można było przyłożyć ją do piersi i zebrać wyciekające mleko.

Zastosowanie pojemnika na pokarm jest bardzo proste wystarczy przyłożyć buteleczkę do piersi trzyma się również samoistnie po czym poczekać, aż ścieknie mleko. Niekiedy buteleczka na pokarm może działać jak ręczny laktator. Wraz z butelką otrzymujemy również nakrętkę, która zapobiega wylaniu się mleka. W komplecie znajdziemy również dodatkowo pasek na szyję, który pozwala na wygodne noszenie buteleczki przy sobie chroni także przed wylaniem. W naszej ofercie posiadamy bogaty asortyment dla przyszłych i świeżo upieczonych mam w postaci laktatorów ręcznych, elektrycznych, butelek do karmienia, nakładek na piersi, smoczków dla dzieci itp. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- butelka Lansinoh na pokarm
- pozwala na gromadzenie i przechowywanie mleka w czasie karmienia lub odciągania pokarmu z drugiej piersi
- produkt wolny od BPA i BPS
- buteleczka może być myta w zmywarce
- kolektor łatwy w obsłudze pozwala na szybkie założenie i ściągnięcie
- buteleczka wykonana z 100% z silikonu
- z nakrętką zabezpieczającą przed wylewaniem się pokarmu
- z paskiem na szyję zapewniającym wygodę