Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra poduszka do karmienia dziecka 

Naturalne karmienie z piersi mamy to jedna z najważniejszych czynności dla dziecka. Są to piękne i niezapomniane chwile jednak bardzo wymagające dla świeżo upieczonej mamy. Codzienne karmienie może powodować dyskomfort nie tylko w postaci bolesności piersi ale również całej sylwetki a szczególnie kręgosłupa. Również zachowanie nieodpowiedniej pozycji dla dziecka niekorzystnie wpływa na jego rozwój. Dlatego z pomocą dla wielu mam przychodzi specjalistyczna poduszka do karmienia na rękę Lansinoh. Jest to innowacyjny produkt, który od niedawana cieszy się bardzo dużą popularnością pośród wielu mam.

Poduszka dla mamy karmiącej jest wygodna i lekka dzięki temu nie powoduje dodatkowego obciążenia ramion i pleców. Ten model poduszki wsuwa się na dłoń co pozwala na idealne podparcie dziecka i wygodę. Poduszkę można stosować w różnych stylach trzymania jak np. kołyskowy również sprawdza się w uchwycie rugby. Poduszka jest niewielka i bardzo lekka dzięki temu będzie odpowiednia do zastosowania również poza domem. Taką poduszeczkę zmieścimy do torebki czy wózka dlatego może towarzyszyć nam wszędzie. Rozmiar poduszki do karmienia jest uniwersalny pasujący dla większych jak i również mniejszych dzieci.

Zagłówek do karmienia polecany jest również dla mam po cesarskim cięciu. Jej specjalistyczna konstrukcja pozwala na zastosowanie wygodnej bezbolesnej dla mamy pozycji w czasie karmienia. Jest to produkt zaprojektowany przez kobietę - mamę karmiącą, która najlepiej wie jaka pozycja jest najwygodniejsza przy codziennym karmieniu. Dlatego poduszka Lansinoh ma tak wiele zwolenniczek wśród mam. Pokrycie poduszki jest W 100 procentach bawełniane poszewka wytworzona z poliestru podobnie jak jej wypełnienie. Produkt można prać w pralce w temperaturze 40 stopni Celsjusza.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- poduszka do karmienia na dłoń
- zaprojektowana dla większego komfortu mamy i dziecka
- zapewnia przyjęcie naturalnej pozycji ciała przez mamę i odpowiednie przystawienie dziecka do piersi
- jej zastosowanie zapobiega bólom pleców u mamy karmiącej
- pozwala odciążyć ramiona kobiecie karmiącej
- pomaga zachować odpowiednią pozycję ciała dla dziecka w czasie karmienia
- uniwersalny rozmiar i kształt pasujący dla mniejszych i większych dzieci
- wygodna w zastosowaniu uchwytu kołyskowego oraz rugby
- niewielka waga i mały rozmiar pozwala mieć ją zawsze pod ręką
- polecana dla kobiet po cesarskim cięciu
- zaprojektowana przez mamę która karmiła dziecko
- materiał przeznaczony do prania w 40 stopniach Celsjusza
- wykonana: pokrycie 100 % bawełna, wypełnienie i poszewka 100% poliester