Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry ręczny laktator do odciągania pokarmu

Ręczny laktator jest urządzeniem przydatnym dla każdej mamy. Nawet tych które karmią tylko piersią. Laktatory ręczne przydają się w czasie kiedy musimy odciągnąć nadmiar pokarmu. Pomocne są również wtedy gdy dziecko zostaje pod opieką innej osoby wówczas możemy odessać pokarm i pozostawić aby maluch miał co jeść kiedy mamy nie będzie w pobliżu. I nawet kiedy używamy laktatora sporadycznie to jest on niezbędny.

Ten model to nowoczesny ręczny odciągacz pokarmu, który z powodzeniem możemy obsługiwać jedną dłonią. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze działa bardzo cicho. Ten model został wyposażony w 2 niezależne tryby pracy, które można dostosować do własnych potrzeb. Pierwszy tryb to faza let down charakteryzująca się szybkim odciąganiem, dzięki temu możemy stymulować i pobudzić wypływanie pokarmu. Drugi tryb to faza expression jest znacznie wolniejsza można w ten sposób wydłużyć wypływ pokarmu. W laktatorze zastosowano specjalną poduszeczkę comfortsteal, która tworzy próżnię. A ta z kolei zapewnia odpowiednie ssanie podobne do ssania dziecka dzięki temu możliwe jest szybkie odciąganie pokarmu.

W zestawie znajdziemy 2 butelki plus smoczek do karmienia Natural Wave z wolnym przepływem pozwalający na zachowanie naturalnych nawyków jakie dziecko nabywa w czasie karmienia piersią. Dodatkowo w laktatorze zastosowano ergonomiczny uchwyt easy express, który odciąża nadgarstki w czasie odsysania pokarmu. Laktator Lanisnoh jest bardzo cichy a więc każda mama może odciągnąć pokarm w komfortowych warunkach. Dodatkowo posiada podstawkę na butelkę stabilizującą, która zabezpiecza przed wylaniem się pokarmu. W komplecie mamy również butelkę do karmienia Lansinoh która będzie odpowiednia do laktatorów Lansinoh. Laktator jest bardzo łatwy jeżeli chodzi o montaż i demontaż części. Może być myty w zmywarce.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

laktator ręczny przeznaczony do odciągania pokarmu
- łatwy w obsłudze
- dedykowany dla każdej mamy
- pozwala pobudzić pokarm
- posiada 2 tryby pracy wolniejszy i szybszy do wyboru
- cichy podczas pracy nadaje się do pracy poza domem
- laktator zapewnia wygodę w czasie odsysania pokarmu
- z uchwytem ergonomicznym zapobiegającym męczeniu dłoni
- butelka do karmienia z zestawu pasuje do innych laktatorów Lansinoh
- w butelce można przechowywać pokarm
- w zestawie nakrętka na butelkę oraz krążek zabezpieczający przed wylaniem 

punktor W ZESTAWIE:

- baza laktatora
- poduszeczka ComfortFit™
- butelka Lansinoh mOmma 160ml
- silikonowa membrana
- podstawka pod butelkę
- smoczek NaturalWave™ z nakrętką
- zakrętka na butelkę 
- krążek zabezpieczający
- uchwyt
- biały zawór