Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej klasy laktator z 2 fazami Lansinoh Compact Single Electric Breast Pump

Prezentowany w tej ofercie laktator to wyjątkowo przyjazne urządzenie dla kobiet karmiących. Jest to laktator dwufazowy regulowany, który naśladuje naturalny rytm karmienia niemowlęcia, znajdziemy tutaj, aż 5 trybów ssania do wyboru. W urządzeniu zastosowano 2 fazy jedna inicjuje wypływ pokarmu z kolei druga pozwala na właściwe odciąganie. Faza pierwsza pozwala na szybszy rytm pracy naśladując krótkie i szybkie ruchy ssania dziecka. Z kolei faza druga - odciągania imituje wolniejszy i głębszy ruch ssania dziecka tutaj również można regulować poziomy ssania.

Warto zaznaczyć, że włączając laktator zaczyna on działać w fazie inicjacji wypływu pokarmu na poziomie 3 natomiast po około 2 minutach automatycznie przechodzi w fazę odciągania właściwego. Nie musimy przy tym naciskać żadnego przycisku zmiana faz następuje automatycznie. W każdej chwili można przejść do fazy odciągania właściwego kiedy tylko pojawi się wypływ pokarmu. Urządzenie do odciągania pokarmu posiada również automatyczny wyłącznik uruchamiający się po upływie 60 minut kiedy laktator pozostaje bez jakiegokolwiek nadzoru. W tym modelu zastosowano wyjątkowo delikatne poduszeczki ComfortFit, które zapewniają komfort w czasie odciągania pokarmu, rozmiar poduszeczek to 25 mm, istnieje możliwość dokupienia osobno większego rozmiaru 30.05 mm.

Laktator elektryczny przenośny posiada wskaźnik LED pokazujący aktualną siłę ssania. Ten model posiada wygodne zasilanie w postaci USB dzięki czemu możemy z niego korzystać praktycznie wszędzie. W zestawie mamy również buteleczkę o pojemności 160 ml, która to pozwala na przechowywanie pokarmu oraz podawanie go dziecku. Butelka ze smoczkiem Natural Wave o wolnym przepływie. Ten model pozwala również na zastosowanie woreczków Lansinoh do przechowywania pokarmu. Z laktatora można bezpośrednio odessać pokarm do takiego woreczka. Woreczki pozwalają na bezpieczne przechowywanie pokarmu, bez problemu można je zabrać w każdą podróż bez obaw o przeciekanie. Taki rodzaj woreczków również zakupią Państwo w naszym sklepie w tym samym dziale co prezentowany laktator. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- laktator dwufazowy elektryczny
- posiada dwie fazy odciągania pokarmu wolniejszą i szybszą
- wyposażony w 5 poziomów ssania, które można dostosować do indywidualnych potrzeb
- zasilany za pomocą USB
- lekka i poręczna konstrukcja
- cicha praca urządzenia zapewnia komfort każdej mamie 
- z wskaźnikiem LED pokazującym siłę ssania
- automatyczne wyłączanie po 60 minutach pozostawienia urządzenia bez nadzoru
- w komplecie wygodne silikonowe poduszeczki ComfortFit w rozmiarze 25 mm
- kompatybilny z woreczkami do przechowywania pokarmu Lansinoh, które można zakupić osobno w naszym sklepie
- produkt nie zawiera w składzie BPA i BPS 
- w komplecie buteleczka o pojemności 160 ml do przechowywania mleka ja i również karmienia oraz smoczek o wolnym przepływie

punktor W ZESTAWIE:

- baza Kompaktowego Laktatora elektrycznego Lansinoh
- pokrywka membrany, membrana
- poduszeczka ComfortFit® (25mm)
- korpus laktatora
- 2 x biały zaworek
- butelka o pojemności 160ml
- nakrętka 
- przewód silikonowy 800mm
- wtyczka laktatora, pokrywka smoczka
- smoczek NaturalWave® o wolnym przepływie, kołnierz smoczka
- AC adapter