Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Pojemnik na leki z porami dnia

Kasetka na leki z podziałem na pory dnia to doskonała forma przechowywania leków. Zdarza się bardzo często, że w przyjmowaniu leków istotną rolę pełni pora o jakiej mamy przyjmować dany lek. Ma to zazwyczaj związek z działaniem leku. Dlatego ten rodzaj pojemniczka na leki bardzo przyda się pacjentom, którzy muszą pilnować określonej pory. Kasetka posiada podziałkę na dzień popołudnie i rano.

Co pozwala wcześniej przygotować leki wrzucić do odpowiedniej przegródki i nie martwić się, że tabletki zostaną pomylone czy przyjęte o innej porze dnia. Taka kasetka lekowa przyda się każdemu a szczególnie osobom zapominalskim ale również osobom w podeszłym wieku. A także pacjentom niesamodzielnym, którym leki podaje opiekun lub pielęgniarka.

Takie kasetki na tabletki są również wygodne w podróży, w pracy ale także w domu. A mały rozmiar pozwala mieć produkt zawsze pod ręką. Rozmiary produktu korpus: 78 mm x 39 mm/wieczko zamykające około 81 mm x 41 mm, wysokość około 20 mm. Kasetka na leki jest bardzo tania a okazuje się, że bardzo przydatna. Kasetka dostępna na naszej stronie w dwóch kolorach, przy zakupie prosimy wybrać niebieski lub czerwony. W przypadku nie wybrania koloru wysyłamy losowo. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- kasetka na leki z podziałem na pory dnia
- przydatna dla osób, które muszą przyjmować lek o określonej porze dnia
- do zastosowania domowego i w jednostkach medycznych
- posiada przegródki, dzięki czemu leki nie mieszają się ze sobą
- kasetka pomocna przy pacjentach którym leki podaje opiekun
- mały rozmiar pozwala mieć ją zawsze przy sobie, zmieści się do każdej torebki
- dwa kolory do wyboru czerwony i niebieski

Polecamy Państwu również:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: