Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Gilotynka do tabletek

Prezentowana gilotyna do leków to produkt przeznaczony do przecinania tabletek na mniejsze części. Dzięki temu łatwiejsze jest przyjmowanie leków połówkowych lub w częściowej dawce. W przypadku samodzielnego przecinania leków możemy mieć problem ponieważ nie zawsze przycięcie nożem czy innym sprzętem jest precyzyjne, zazwyczaj tabletka się rozwala. Do tego również możemy się skaleczyć. A kiedy zastosujemy gilotynkę mamy pewność, że nasza tabletka zostanie podzielna precyzyjnie. Dzięki temu możemy przyjmować określoną ilość leku.

Przecinarka do tabletek jest bardzo łatwa w zastosowaniu. Powinniśmy gilotynę umieścić na twardym podłożu w wyznaczonym miejscu umieścić tabletkę. Tabletka powinna zaklinować się pomiędzy wystającymi rantami. Po czym należy energicznie zamknąć pokrywkę. A po otwarciu gilotyny otrzymujemy przeciętą tabletkę. Dodatkowo w urządzeniu zastosowano specjalną przegródkę gdzie można przechowywać tabletki.

Przecinak do tabletek to produkt polskiego pochodzenia powstał z certyfikowanych tworzyw co zapewnia  bezpieczeństwo w przypadku kontaktu z lekami. Produkt posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Gilotyna do leków przydatna będzie dla dla wszystkich osób, które wymagają podaży leków połówkowych lub dla osób, które chciałby uzyskać przepołowienie dużych tabletek aby móc z łatwością je połknąć. Przecinarka jest bardzo mała i lekka co pozwala mieć ją zawsze przy sobie. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- niedroga gilotyna do leków
- do domowego jak i również profesjonalnego zastosowania
- przeznaczona o przecinania tabletek na mniejsze części
- pozwala na szybkie i bezpieczne przecinanie leków bez obaw o skaleczenie się
- gilotyna łatwa w obsłudze
- posiada atest Państwowego Zakładu Higieny
- lekka i poręczna można mieć ją zawsze przy sobie
- produkt z certyfikowanych tworzyw
- polski producent