Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Niedroga rozkruszarka do leków

Kruszarka - zgniatarka leków to świetne rozwiązanie dla osób które z różnych przyczyn nie mogą połykać tabletek. Bardzo wiele osób ma problem z połykaniem dużych tabletek a wiele ma obawy, że się zakrztusi. A niektórzy nie są w stanie wziąć do ust większej tabletki. Szczególnie ma to miejsce u dzieci ale również osób w podeszłym wieku. Pomocna także dla osób z różnymi schorzeniami, które uniemożliwiają połknięcie tabletki. Może być nawet przydatna przy rozkruszaniu leków dla zwierząt. Dlatego taka kruszarka jest idealnym sposobem aby większą tabletkę skruszyć i podać w formie proszku. Dzięki temu nie musimy rezygnować również z niektórych suplementów diety w większej formie.

Warto zaznaczyć, że niektóre leki szybciej się wchłaniają kiedy mają formę proszku a więc też szybciej zaczynają działać. Jednak zawsze pamiętajmy aby zapoznać się z ulotką czy akurat nasz lek może być rozkruszany. Rozkruszarka do leków jest bardzo lekka ma mały rozmiar i można ją mieć zawsze pod ręką. Dodatkowo jest łatwa w czyszczeniu. A dodatkowo jest bardzo prosta w użyciu. A mianowicie wystarczy umieścić naszą tabletkę w dolnej części kruszarki po czym nałożyć pokrywkę, skręcić obydwie części, aż poczujemy opór.

Następnie rozkręcamy rozkruszarkę i otrzymujemy tabletkę w formie proszku. Kruszarka posiada również niewielką przegródkę pozwalającą na przechowywanie tabletek. Zgniatarka do leków jest certyfikowanym produktem wykonanym w Polsce. Produkt posiada również atest Państwowego Zakładu Higieny. Najlepiej rozkruszać tabletki pojedynczo.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- rozkruszarka przydatna do dużych tabletek
- pozwala na rozkruszenie tabletek o różnej twardości
- dzięki rozkruszarce można podawać leki dzieciom, osobom starszym i wszystkim którzy mają problem z ich połykaniem
- bardzo łatwa w zastosowaniu
- kruszarka posiada niewielką przegródkę na leki
- certyfikowany produkt polski
- posiada atest Państwowego Zakładu Higieny
- niewielki rozmiar pozwala mieć gilotynkę zawsze pod ręką

Polecamy Państwu również:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: