Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości skład apteczki medycznej

Apteczka medyczna to niewątpliwie obowiązkowe wyposażenie, które każdy z nas powinien mieć w domu czy samochodzie ze względów na własne bezpieczeństwo. Apteczki to również konieczność wielu placówek szkolnych, pracowniczych, zdrowotnych itp. Każda apteczka mniejsza czy większa posiada odpowiedni skład, jednak z upływem czasu ulega on pomniejszeniu, ponieważ materiały są stosowane w wielu wypadkach, skaleczeniach itp. Jeżeli kupujemy dobrej jakości apteczki z dużym wyposażeniem to po ich opróżnieniu nie ma sensu ponownego zakupu całego opakowania - pudełka, zwłaszcza kiedy są to drogie apteczki np. stelażowe czy tzw. apteczki szafki mocowane np. na ścianach itp. Warto wtedy skorzystać z wkładu uzupełniającego apteczki medyczne. Taki również prezentujemy w tej ofercie. Jest to skład apteczki zgodny z europejskimi normami DIN13157 PLUS.

Co zatem wchodzi w skład wyposażenia apteczki.  A więc są to niezbędne materiały opatrunkowe jak; opatrunek G, M, K – specjalistyczne opatrunki służące do opatrywania ran z większym wysiękiem. Standardowo jak w każdej apteczce znajdą Państwo bandaże usztywniające w kilku rozmiarach pomocne przy zwichnięciach, złamaniach czy zabezpieczaniu ostrych przedmiotów znajdujących się w ciele poszkodowanego. Na wyposażeniu również chusta trójkątna, chusta opatrunkowa, które mogą posłużyć jako usztywnienie, temblaki i materiały opatrunkowe z dużym krwotokiem. Ponadto w komplecie także kompresy na niewielkie rany również kompres na oko oraz kompres do schładzania. Plastry zabezpieczające skaleczenia przed zabrudzeniami i innymi zanieczyszczeniami, plastry pojedyncze, plastry na rolce.

Koc ratunkowy, który może być przydatny do ogrzewania poszkodowanego oraz schładzania w zależności od potrzeb. Do tego rękawiczki jednorazowe oraz nożyczki ułatwiające cięcie materiałów opatrunkowych: bandaży, plastrów itp. Na wyposażeniu również znajdą Państwo ustnik do sztucznego oddychania, który pozwala zmniejszyć przenoszenie materiału zakaźnego, a w wielu przypadkach dokonać czynności reanimacyjnych metodą usta - usta, której wiele osób nie udziela przez tzw. obrzydzenie bądź ryzyko zakażenia się, ustnik ma pomóc w podjęci tych czynności. Worek foliowy oraz instrukcję obsługi. Materiały opatrunkowe o długim terminie przydatności od produkcji wynoszącym, aż 5 lat, więc jest to inwestycja na kilka lat. Są to niezbędne elementy wyposażenia apteczek przemysłowych, samochodowych jak i również domowych. Szczegółowy wykaz materiałów medycznych opatrunkowych poniżej.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dobrej jakości skład apteczki
- skład zawiera solidne i sprawdzone materiały opatrunkowe
- wkład apteczny idealny do apteczek różnego rodzaju: domowych, samochodowych, przemysłowych itp. 
- każdy opatrunek pakowany pojedynczo
- na wyposażeniu m.in. opatrunki: G,M, K
- w składzie kompresy m.in. kompres na oko, kompres do schładzania
- plastry
- solidna chusta opatrunkowa, trójkątna
- koc ratunkowy
- ustnik do sztucznego oddychania
- nożyczki do cięcia materiałów opatrunkowych
- rękawiczki jednorazowe
- skład zgodny z normami DIN13157 PLUS
- materiały posiadają długi termin przydatności do zastosowania, aż 5 lat

punktor  SKŁAD APTECZKI (ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA):

- Opatrunek w opakowaniu G
- 1 szt. Opatrunek w opakowaniu M - 3 szt.
- Opatrunek w opakowaniu K - 1 szt.
- Bandaż usztywniający 6 - 2 szt.
- Bandaż usztywniający 8 - 2 szt.
- Chusta opatrunkowa 600x800 mm - 1 szt.
- Chusta trójkątna - 2 szt.
- Chusta z fliseliny 200x300 mm - 5 szt.
- Kompres 100x100 mm (2 szt.) - 3 op.
- Kompres do oczu 50x70 mm - 2 szt.
- Bandaże lecznicze 10x6 cm (4 szt.) - 2 op.
- Plastry na palce 120x20 mm (2 szt.) - 2 op.
- Plastry na opuszki palców (2 szt.) - 2 op.
- Plastry 19x72 mm (2 szt.) - 2 op.
- Plastry 25x72 mm (4 szt.) - 2 op.
- Koc ratunkowy - 1 szt. Rolka przylepca - 1 szt.
- Nożyczki - 1 szt.
- Worek foliowy - 2 szt.
- Rękawice jednorazowe - 4 szt.
- Gotowy kompres do wilgotnego schłodzenia - 1 szt.
- Instrukcja udzielania pierwszej pomocy
- Ustnik do sztucznego oddychania - 1 szt.