Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry wkład apteczny 

W tej ofercie prezentujemy bardzo dobrej jakości skład apteczny polecany do apteczek różnego rodzaju wykorzystywanych w wielu placówkach użytku publicznego jak np. szkoły, przedsiębiorstwa, zakłady opieki zdrowotnej itp. Wkład apteczny polecany także do zastosowania w apteczkach domowych, samochodowych, autobusowych itp. Asortyment opatrunkowy w każdej apteczce zużywa się i po pewnym czasie należy go wymienić lub uzupełnić. Pojedyncze kupowanie materiałów opatrunkowych jest zwykle kłopotliwe dlatego w naszym sklepie posiadamy komplet wkładu aptecznego do zastosowania w apteczkach różnego rodzaju. W komplecie, który prezentujemy znajdą Państwo szeroki wybór materiałów opatrunkowych w przystępnej cenie z długim terminem przydatności do zastosowania, aż 5 lat. Na stanie znajdziemy przylepce w kilku rozmiarach, plastry z opatrunkiem, opatrunki na opuszki palców przydatne w skaleczeniach zabezpieczające ranę przed zanieczyszczeniami. Ważnym elementem wyposażenia tego rodzaju apteczki są specjalistyczne rodzaje opatrunków typu: K, M, G służące do zabezpieczania większych ran, krwotoków.

Na wyposażeniu również inne materiały opatrunkowe jak np. chusty opatrunkowe w dwóch rozmiarach do wszechstronnego zastosowania mogą posłużyć jako tymczasowy temblak w przypadku złamań, zwichnięć kończyn górnych, pomocne przy zabezpieczaniu ostrych przedmiotów znajdujących się w ciele. W komplecie znajdą Państwo opaski elastyczne do podtrzymywania opatrunków w kilku rozmiarach. Chusteczki nasączane alkoholem do szybkiej dezynfekcji rany. W składzie aptecznym także solidne nożyczki pomocnicze w opatrywaniu ran przy cięciu plastrów, bandaży itp. materiałów opatrunkowych. Dodatkowo trwałe rękawice winylowe w celu bezpiecznego wykonywania opatrunków. Na wyposażeniu aptecznym znajdą Państwo również ustnik przeznaczony do wykonywania sztucznego oddychania. Warto zaznaczyć, iż wykonywanie czynności resuscytacyjnych w wielu przypadkach może uratować poszkodowanemu życie. Niestety większość osób nawet, które potrafią poprawnie zrobić resuscytacje obawiają się metody usta – usta ze względu na materiał zakaźny, czy widok wydzielin, które zwykle budzą wstręt. Ustnik pozwala przezwyciężyć strach przed zakażeniem i wykonać reanimację usta – usta. Warto więc mieć na wyposażeniu apteczki tego rodzaju ustnik.

W składzie znajdą Państwo również instrukcję obsługi wykonywania pierwszej pomocy, dzięki temu pomocy może udzielić każda osoba nawet ta, która nie orientuje się w tego typu procedurach. Należy pamiętać, ze nawet najmniejsze kroki przy udzielaniu pierwszej pomocy mogą pomóc uratować komuś życie. Wszystkie materiały pochodzą z bezpiecznego i sprawdzonego źródła odpowiednie z europejskimi normami Din 13164+ i stanowią podstawowe wyposażenie apteczki medycznej. W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów składów aptecznych oraz różnego rodzaju apteczki w tym np. apteczki stelażowe, walizki, samochodowe, podróżne, rowerowe. Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobre wyposażenie apteczek medycznych 
- sprawdzone i solidne materiały opatrunkowe
- każdy element pakowany pojedynczo
- wkład spełniający normy unijne
- w składzie różne rodzaje plastrów
- chusty trójkątne
- specjalistyczne opatrunki typu: G, K, M
- opaski elastyczne w kilku rozmiarach
- ustnik do sztucznego oddychania 
- nożyczki do cięcia materiałów
- rękawiczki jednorazowe 
- chusteczki nasączane alkoholem do dezynfekcji
- instrukcja udzielania pierwszej pomocy krok po kroku
- materiały opatrunkowe o długim terminie zastosowania, aż 5 lat 

punktor  SKŁAD APTECZKI (ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA):

Przylepiec 5m x 2,5 cm 1 szt.
- Asortyment plastrów opatrunkowych 1 szt.
- Plastry z opatrunkiem 10 x 6 cm 4 szt.
- Opatrunek na opuszki palców 4 x 6,5 cm 2 szt.
- Opatrunek na palce 12 x 2 cm 2 szt.
- Plaster z opatrunkiem 1,9 x 7,2 cm 2 szt.
- Plaster z opatrunkiem 2,5 x 7,2 cm 4 szt. 
- Opatrunek indywidualny K 6 x 8 cm 1 szt.
- Opatrunek indywidualny M 8 x 10 cm 2 szt.
- Opatrunek indywidualny G 10 x 12 cm 1 szt.
- Chusta opatrunkowa 40 x 60 cm 1 szt.  
- Chusta opatrunkowa 60 x 80 cm 1 szt.
- Kompres 10 x 10 cm 6 szt.
- Koc ratunkowy 160 x 210 cm 1 szt.
- Opaska elastyczna 6cm x 4m 2 szt.
- Opaska elastyczna 8cm x 4m 3 szt.
- Chusta trójkątna 136 x 96 x 96 cm 2 szt.
- Chusteczki nasączone - alkoholowe do dezynfekcji 2 szt.
- Nożyczki 14,5 cm 1 szt. 15. Rękawice winylowe 4 szt.
- Instrukcja udzielania pierwszej pomocy w j. polskim 1 szt.
- Ustnik do sztucznego oddychania 1 szt.