Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedroga apteczka pierwszej pomocy

W tej ofercie prezentujemy niedrogi model apteczki do udzielania pierwszej pomocy. Jest to niewielka apteczka medyczna przeznaczona dla osób do zastosowania w domu, w podróży, do samochodu. Wyposażona została w podstawowy asortyment medyczny, który może być przydatny w nagłych wypadkach. Znajdziemy tam plastry w mniejszym i większym rozmiarze, bardzo dobre na niewielkie rany i skaleczenia. Również w apteczce mamy do wyboru 3 sztuki opasek elastycznych także w dwóch rozmiarach. Opaski mogą przydatne także przy złamaniach i zwichnięciach w celu zabezpieczenia np. kończyn.

Z kolei chusta trójkątna może spełniać funkcję temblaka np. przy zwichnięciu czy złamaniu kończyny górnej. Ale także sprawdzi się przy tamowaniu krwotoków z nosa czy innych części ciała powstałych na skutek zranienia się różnymi ostrymi narzędziami. Do tego mamy jednorazowe rękawiczki winylowe tak aby zachować większą higienę w czasie czynności opatrunkowych. W apteczce oprócz tego znajdziemy także koc ratunkowy zwany również folią NRC. Wykorzystywany powszechnie do okrywania ciała osób poszkodowanych w wypadkach a nawet zwłok. Folia NRC spełnia 2 funkcje w zależności od strony jaką nakryjemy osobę. Może chronić przed zimnem lub upałem.

Taki rodzaj koca ratowniczego także można stosować podczas wypraw górskich czy na biwakach namiotowych jako izolację od podłoża. Dodatkowo w zestawie znajdziemy także instrukcję udzielania pierwszej pomocy wyjaśnioną krok po kroku. Dzięki temu przy podstawowych czynnościach ratowniczych poradzi sobie każdy z nas. Jest to niedrogi podręczny osobisty zestaw pierwszej pomocy pomocny w domu, pracy, samochodzie czy podróży. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- podręczna apteczka pierwszej pomocy
- niezbędna w domu, podróży, samochodzie
- wyposażona w niezbędny asortyment opatrunkowy
- w zestawie plastry opatrunkowe oraz opaski elastyczne
- koc ratunkowy chroniący przed zimnem lub ciepłem w zależności od użytej strony
- instrukcja zastosowania
- apteczka lekka i poręczna 
- wyposażona w taśmę do mocowania
- kolor czarny

punktor  SKŁAD APTECZKI (ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA):

- 2 szt. elastyczna opaska 4m x 6cm
- 1 szt. elastyczna opaska 4m x 8cm
- 1 szt. plaster duży 10 × 6 cm
- 1 szt. plaster mały 19 × 72 mm
- 1 szt. plaster średni 5 m x 2,5 cm 
- 1 szt.  trójkątna chusta
- 1 szt. koc ratunkowy 160 × 210 cm 
- 1 szt. agrafka 
- 2 szt. rękawice winylowe 
- 1 szt. instrukcja krok po kroku udzielania pierwszej pomocy

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: