Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Skuteczne urządzenie do usuwania kleszczy

Trix to nowoczesny przyrząd do bezpiecznego usuwania kleszczy u ludzi i zwierząt. Jak powszechnie wiadomo kleszcze są nosicielami wielu chorób w tym jednej z najniebezpieczniejszych jaką jest borelioza występująca u ludzi. Z kolei u zwierząt babeszioza wywoływana przez pierwotniaka Babesia canis przenoszona najczęściej ze śliną kleszcza do krwi zwierząt. Obydwie choroby mogą być bardzo niebezpieczne dla ludzi oraz zwierząt niekiedy kończące się zgonem. Dlatego tak istotne jest szybkie pozbycie się kleszcza, który jest na naszym ciele lub ciele zwierzęcia.

W tym mogą pomóc nam wszelkiego rodzaju urządzenia przystosowane do pozbywania się kleszczy. Jednym z nich jest prezentowane w tej ofercie lasso, to wyjątkowo skuteczne narzędzie pozwalające w całości pozbyć się kleszcza. Dzięki specjalistycznej budowie z pętelką usunięcie kleszcza jest jeszcze łatwiejsze niż przy pomocy innych narzędzi. A co najważniejsze lasso pozwala nam dotrzeć do trudno dostępnych miejsc na ciele człowieka czy zwierzęcia. Jak np. kleszcz znajdujący się w uchu czy w sierści zwierząt.

A co najważniejsze budowa Trix lasso pomoże nam pozbyć się nawet poczwarek kleszcza o rozmiarach dziesiętnych części milimetra. Zastosowanie lassa jest bardzo proste w obsłudze przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją stosowania. Dodatkowo w opakowaniu znajdziemy kod rabatowy wynoszący 10 zł na badanie genetyczne usuniętego kleszcza. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne przyrządy do usuwania kleszczy jak kleszczołapki, strzykawki a także testy pozwalające sprawdzić czy kleszcze jest nosicielem niebezpiecznych chorób.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- łatwy przyrząd do usuwania kleszczy
- pozwala na zastosowanie u ludzi i zwierząt
- usunięcie kleszcza jest jeszcze łatwiejsze niż za pomocą innych przyrządów
- pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc na ciele człowieka i zwierzęcia
- pętelka wykonana z włókna węglowego charakteryzuje się dużą wytrzymałością
- przyrząd lekki i poręczny
- produkt wielorazowy
- specjalna fiolka na kleszcza
- w opakowaniu kod genetyczny na badanie usuniętego kleszcza 

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- przyrząd do usuwania kleszcza
- fiolka na kleszcza
- kod rabatowy
- instrukcja obsługi