Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre urządzenie na komary i inne insekty

Zap-It to nowoczesny przyrząd na komary. Jest to niewielki rodzaj urządzenia, które pomaga po ugryzieniu komara. Nikt z nas nie lubi uczucia towarzyszącego ukąszeniu przez te owady. Wiele osób odczuwa dyskomfort i swędzenie bardzo często, które jest nie do wytrzymania. Szczególnie dla osób mających reakcje alergiczne. W walce z komarami powstało wiele różnego rodzaju środków i preparatów jednak z uwagi na alergię i drażniący zapach nie każdy może takowe stosować.

Dlatego warto wypróbować Zap It, który pozwala zminimalizować bolesność po ukąszeniu. Wystarczy jedynie kliknąć kilka razy w miejscu ukąszenia, co spowoduje efekt zahamowania wydzielania histaminy, która powoduje swędzenie. Dzięki temu uzyskujemy efekt natychmiastowej ulgi po ukąszeniu komarów ale także innych insektów. Co ciekawe ten rodzaj przyrządu może działać także przez cienką tkaninę czyli koszulkę, spodnie. Przyrząd najlepiej działa kiedy naciśniemy go wokół miejsca ukąszenia około 5 razy i w centrum ukąszenia 2 razy, czasami wystarczy mniejsza ilość kliknięć.

Efekt swędzenia ustępuje zazwyczaj po około 5 minutach od zastosowania. Zap – it klikacz na komary jest skuteczny, aż do 1000 ukąszeń. Warto wypróbować taki przyrząd zwłaszcza kiedy mamy uczulenie na komary i inne insekty. Może być też pomocny przy poparzeniach pokrzywami czy w przypadku ugryzienia przez meduzy. Polecany jest dla każdego z nas a szczególnie przyda się osobom na biwakach, mieszkających blisko lasów, jezior, gdzie występuje większa ilość komarów i insektów. Przed zastosowaniem należy zapoznać się dokładnie z instrukcją obsługi oraz przeciwskazaniami do zastosowania przyrządu. Nie powinno się go używać u dzieci poniżej drugiego roku życia oraz osób posiadających rozrusznik serca. A także w miejscach wrażliwych jak np. okolice oczu itp. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

bardzo dobry przyrząd na komary - Zap - it
- pozwala na szybkie uwolnienie się od bólu i swędzenia bez chemii
- hamuje wydzielanie histaminy odpowiadającej za swędzenie
- odpowiedni dla osób z alergiami
- działa przez cienką tkaninę 
- skuteczny, aż do 1000 ukąszeń 
- lekki i poręczny można zabrać go wszędzie
- łatwy w zastosowaniu wystarczy od 2 do 5 kliknięć
- działa na komary i inne insekty