Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Mocny preparat na insekty

Mugga Strong to bardzo mocny środek na komary i kleszcze dla osób, które chcą aby ich ochrona przed insektami była trwała nawet do 9 godzin. Taką możliwość zapewnia ten prezentowany preparat. W składzie znajdziemy wyższe stężenie substancji odstraszającej insekty - DEET jest jej aż 50 procent. To bardzo dużo w porównaniu do innych dostępnych preparatów na rynku. Dzięki temu środek jest tak trwały. Bardzo dobrze odstrasza muchy, komary tropikalne tygrysie również europejskie, kleszcze, bąki, moskity, roztocza, kuczmany. Działa do 9 godzin w klimacie umiarkowanym i do 8 w tropikalnym.

Produkt został przeznaczony dla osób dorosłych. Aplikacja powinna odbywać się z odległości 20 cm bezpośrednio na odkryte ciało. Preparat nie jest wskazany do zastosowania na twarz ani odzież, również unikać należy kontaktu z dodatkami do odzieży jak np. paski, okulary itp. Nie można go również stosować na rany i skaleczenia, gdyż może wywołać podrażnienia. Środek odstraszający insekty posiada płynną konsystencję nie jest tłusty, dzięki temu nie pozostawia widocznych śladów.

Przed użyciem należy zapoznać się z wytycznymi od producenta i stosować preparat zgodnie z jego zaleceniami. Środek polecany jest dla osób dorosłych a w szczególności tych, które mieszkają na terenach gdzie występuje duża ilość kleszczy, komarów i innych insektów. Niezastąpiony na obozach, biwakach, pod namiotem oraz dla wędkarzy, grzybiarzy itp. Ale również idealny do zabrania w podróż w ciepłe kraje. Preparat na komary dostępny w wygodnej butelce z atomizerem o pojemności 75 ml.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- Mocny preparat na insekty różnego rodzaju jak komary, kleszcze, muchy, bąki, moskity
- duża zawartość DEET – 50 procent
- wygodna aplikacja z atomizerem
- działanie nawet do 9 godzin
- pojemność buteleczki 75 ml
- konsystencja nieoleista
- polecany dla osób dorosłych
- sprawdza się nawet przy dużej ilości insektów
- nie należy aplikować go na twarz i odzież
- płynna konsystencja polecany dla osób podróżujących w ciepłe kraje