Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Delikatny spray przeciw komarom i kleszczom

Mugga Classic 9,5 % DEET to niepodrażniający środek na komary i kleszcze. Posiada niewielką zawartość DEET- środka działającego drażniąco na komary. Dzięki temu jest delikatniejszy dla naszej skóry a zarazem bardzo skuteczny na różne insekty. To dlatego może być stosowany już u dzieci powyżej drugiego roku życia i co istotne także kobiet w ciąży. Ten preparat można również rozprowadzić na twarzy, najlepiej wcześniej spryskać dłonie i dopiero potem zaaplikować na twarz dłońmi, nie bezpośrednio z rozpylania.

Pamiętajmy jednak aby zawsze chronić oczy, nos również nie należy aplikować środka na rany czy skaleczenia. Płyn powinno aplikować się z odległości około 20 cm od ciała, odzieży unikając spryskiwania elementów odzieży, pasków, okularów,  plastiku, tkanin syntetycznych. Mugga Classic pozwala na długie działanie, nawet do 6 godzin od aplikacji. Skutecznie odstrasza komary europejskie, komary tropikalne, kleszcze, roztocza, meszki, kuczmany, moskity oraz wiele innych insektów. Dodatkowo warto zwrócić uwag na delikatny zapach eukaliptusowy, który jest bardzo przyjemny nawet dla dzieci.

W porównaniu do innych środków na kleszcze i komary, których zapach jest silnie drażniący, niekiedy nawet uczulający. Dlatego ten preparat na insekty polecany jest dla każdego kto szuka skutecznego ale delikatnego preparatu również dla dzieci i kobiet ciężarnych. Przed użyciem należy się dokładnie zapoznać z ulotką producenta i w przypadku zastosowania ściśle postępować krok po kroku. Dla osób, które poszukują mocniejszego środka o większym stężeniu DEET polecamy również Mugga Extra Strong Spray również do zakupienia w naszej ofercie.  

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- Mugga Classic delikatny środek na insekty
- zawartość DEET 9,5%
- może być aplikowany na ciało, odzież również twarz
- wykazuje długie działanie, aż do 6 godzin
- łatwa i szybka aplikacja
- nie stosować na oczy, nos oraz zranione miejsca
- aplikacja przez atomizer z odległości ok. 20 cm
- nie brudzi i nie jest klejący
- może być stosowany dla dzieci powyżej 2 roku życia oraz kobiet w ciąży
- nie podrażnia 
- pojemność buteleczki 75 ml