Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Apteczka dla motocyklistów to niewielka saszetka zawierająca niezbędne środki do ratowania zdrowia i życia. Zawartość apteczki została dobrana specjalnie pod kątem użytkownika, czyli motocyklisty, lub kierowcy innego jednośladu tego typu np. skutera. Dzięki wykonaniu z wodoodpornej mocnej tkaniny, jest bardzo trwała i odporna na zewnętrzne niekorzystne warunki atmosferyczne. W ten sposób jej najważniejszy składnik, czyli zawartość jest odpowiednio chroniona przed uszkodzeniem czy zamoczeniem. Odpowiednio niewielki rozmiar, dopasowany pod kątem osób poruszających się jednośladami, czyni ją podręczną i nie nastręczającą problemów.

Poruszając się motocyklem, należy pamiętać o ryzyku wypadku jakie stale występuje. Obecnie jest ono znacznie większe niż jeszcze kilka lat temu. Jest to rezultatem wzmożonego ruchu drogowego i zwiększonego zainteresowania jednośladami. Pamiętajmy, że wyruszając w trasę, nie wiemy tak naprawdę co może się wydarzyć i gdzie znajdziemy najbliższy punkt medyczny lub apteczny. Na profesjonalną pomoc ratowników medycznych także trzeba czekać. W przypadku konieczności udzielenia pomocy sobie lub innemu uczestnikowi ruchu czas liczy się najbardziej. Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy wyposażenie swojego motocykla w apteczkę pierwszej pomocy.

Apteczka motocyklowa, którą Państwu proponujemy jest niewielka, solidnie wykonana, profesjonalnie wyposażona w praktyczne materiały opatrunkowe i przydatne akcesoria. Zawiera m. in. podstawowe środki opatrywania ran, które bez problemu będziemy potrafili zastosować: gazy, plastry, chusty a także istotny element jakim jest folia termiczna chroniąca przed wychłodzeniem organizmu. Opisywana apteczka na motor posiada wygodny sposób zamknięcia – zamek błyskawiczny. Saszetka jest idealna do przewożenia jej w schowku. Dodatkowo posiada dwa solidne rzepy mocujące, które umożliwiają przyczepienie jej do ramy. Dzięki temu możemy mieć do niej zawsze łatwy i szybki dostęp.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- uniwersalna i kompletna apteczka dla motocyklistów
- kompaktowy, mały rozmiar
- lekka, nie obciążająca bagażu
- wkład apteczny dobrany pod kątem właścicieli motocykli, skuterów, quadów itp.
- praktycznie wyposażona
- trwały, solidny materiał
- saszetka niewchłaniająca wody
- praktyczne zamknięcie na zamek błyskawiczny
- wyposażona w mocne rzepy pozwalające na mocowanie saszetki do ramy
- dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych – niebieskim i czarnym
- spełnia aktualne wymagania CE
- spełnia obowiązujące w Europie normy DIN 13167

punktor  SKŁAD APTECZKI (ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA):

2 szt. Opatrunek indywidualny M (sterylny)
1 szt. Chusta opatrunkowa 60 x 80cm (sterylna)
1 kpl. Plaster 10 x 6cm (8 szt.) 1 szt. Plaster 5m x 2,5cm
1 szt. Koc ratunkowy (folia izotermiczna) 160 x 210cm
4 szt. Rękawiczki winylowe
1 szt. Nożyczki z zaokrąglonymi końcami 14,5cm
Instrukcja udzielania pierwszej pomocy wraz z wykazem telefonów alarmowych

Napisz opinię
2020-05-26 15:26:11 - 

bardzo dobrze wyposażona