Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

W każdym zakładzie pracy należy dbać o bezpieczeństwo osób zatrudnionych. Pracodawca ma za zadanie zadbać o to, by w firmie nie zabrakło środków opatrunkowych i innych materiałów niezbędnych do udzielenia pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Wyposażenie apteczki przemysłowej (do zakładu pracy) powinno być dopasowane do rodzaju i stopnia mogących wystąpić zagrożeń. Poziom i rodzaj zagrożeń w zależności od specyfiki miejsca i charakteru prowadzonej działalności bywa zróżnicowany. Inne niebezpieczeństwa mogą się przytrafić na hali produkcyjnej, inne w szkole a jeszcze inne np. w biurze czy instytucji publicznej. Sposób rozmieszczenia i ilość apteczek przemysłowych należy dobrać uwzględniając liczbę pracowników i typ zakładu.

Niezależnie od rodzaju i wielkości przedsiębiorstwa, obowiązkowo w widocznych miejscach powinny się znaleźć instrukcje o udzielaniu pierwszej pomocy. Jest to konieczne, gdyż w zakładzie znajduje się zazwyczaj sporo osób i taka dodatkowa informacja usprawni udzielenie pomocy, i zminimalizuje ryzyko chaosu. Apteczka przemysłowa w szafce jest w pełni wyposażoną apteczką, która świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju zakładach pracy. Jest w pełni wyposażona w materiały zgodne z obowiązującymi normami CE. Spełnia także wymagania DIN 13164, na których wzoruje się większość krajów Europejskich ustalając skład apteczek. Posiada półeczki, których wysokość można przesuwać wedle potrzeb. Jej obudowa jest wykonana z trwałego tworzywa, co czyni ją hermetyczną i odporną na wilgoć, kurz, pyły i inne czynniki mechaniczne.

Apteczka biurowa do firmy (zakładu pracy) może zostać zawieszona w dowolnym miejscu na ścianie, tak aby dostęp do niej był wygodny i szybki. W szafkę został wbudowany zamek, można więc ją zamknąć na klucz. Apteczka ścienna jest dosyć pojemna, dzięki czemu można ją uzupełniać dodatkowymi środkami, wg własnych potrzeb. Jest wyraźnie oznaczona symbolem białego krzyża na zielonym tle, dzięki czemu szybko można ją zlokalizować.
 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- niezbędna jako wyposażenie różnych zakładów pracy, firm, biur, szkół, uczelni, instytucji, garaży itp.
- wyposażona w dowolnie regulowane półki
- posiada uchwyty do zamocowania na ścianie
- łatwa i wygodna w montażu
- metalowa obudowa
- szczelna
- odporna na działanie czynników zewnętrznych
- stabilna, solidna konstrukcja
- możliwość zamknięcia na kluczyk - praktyczne wymiary (30 x 25 x 11,2 cm), pozwalające na zawieszenie jej w dowolnym miejscu
- bogato wyposażony wkład apteczny
- zgodna z aktualnie obowiązującymi normami CE
- spełnia wymagania DIN 13164
- dostępna w kolorze białym, z wyraźnie zaznaczonym symbolem pierwszej pomocy – krzyżem

punktor  SKŁAD APTECZKI (ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA):

1 kpl. Plastry 10 x 6cm (8 szt.) 1 szt. Rolka przylepca
1 szt Opatrunek indywidualny G w opakowaniu (sterylny)
3 szt. Opatrunek indywidualny M w opakowaniu (sterylny)
3 kpl. Kompres 10 x 10cm (2 szt.)
2 szt. Bandaż usztywniający 6 cm
3 szt. Bandaż usztywniający 8 cm
2 szt. Chusta opatrunkowa 40 x 60cm
1 szt. Chusta opatrunkowa 60 x 80cm
2 szt. Chusta trójkątna
1 szt. Nożyce 14,5 cm
4 szt. Rękawice jednorazowe
1 szt. Koc ratunkowy 160 x 210cm
Instrukcja udzielania pierwszej pomocy i wykaz numerów alarmowych

Napisz opinię
2020-05-12 15:31:31 - 

wyposażenie apteczki bardzo dobre materiałow jest na prawdę dużo, wygodna zamykana