Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Prezentowana apteczka do zawieszenia na ścianę, może być stosowana zarówno jako apteczka do domu i garażu, jak i apteczka biurowa (do zakładu pracy).

Wybierając apteczkę pierwszej pomocy, która ma zostać umiejscowiona w zakładzie pracy (biurze) należy wziąć pod uwagę profil działalności przedsiębiorstwa, ryzyko występujących zagrożeń oraz liczbę osób, którym ma ona służyć. Tak jak w przypadku apteczek osobistych, samochodowych, turystycznych itp. sami odpowiadamy za uzupełnianie ich wkładu i kontrolę terminów ważności, tak w przypadku apteczek zakładowych należy wybrać osoby, które będą za nie odpowiedzialne i będą dbały o utrzymanie akcesoriów w komplecie, porządku i doposażały w brakujące elementy.

Regularna kontrola apteczki zakładowej i domowej jest bezdyskusyjna, gdyż stan zawartości apteczki musi umożliwiać jej natychmiastowe użycie w razie wypadku. Osoby odpowiedzialne za apteczki powinny być przeszkolone z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Nie wyklucza to jednak możliwości udzielenia pomocy poszkodowanemu przez inną osobę. Pamiętajmy więc, by apteczka zawsze była łatwo dostępna dla każdego. Nie może także zabraknąć instrukcji obsługi apteczki i instrukcji udzielania pierwszej pomocy. Jest to konieczne, by sprawnie i skutecznie nieść pomoc ofiarom wypadków.

Apteczka przemysłowa, którą Państwu przedstawiamy znajduje zastosowanie w mniejszych zakładach przemysłowych i firmach. Jest niezastąpiona także w instytucjach publicznych, szkołach, czy nawet w domu. Wykonana jest z trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie przepuszcza wody i jest odporna na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Obudowa apteczki jest wykonana w formie skrzynki z prostym zamknięciem. Dodatkowo posiada solidny stelaż, co daje opcję zamocowania jej w dowolnym miejscu na ścianie.

Dostępna jest w dwóch kolorach: czerwonym i pomarańczowym. W obu wariantach kolorystycznych apteczka została opatrzona białym krzyżem na zielonym tle. Czytelne oznakowanie apteczki umożliwi jej szybkie zlokalizowanie w zakładzie pracy.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- doskonała do zakładów pracy oraz jako niezbędne zabezpieczenie medyczne do domu
- obudowa w postaci solidnego wytrzymałego pudełka/skrzynki
- skrzynka odporna na czynniki zewnętrzne (pył, kurz, wilgoć, czynniki mechaniczne)
- pojemna, mieści wszystkie niezbędne akcesoria pierwszej pomocy
- bogaty i praktyczny wkład apteczny
- wyposażona w środki ochrony indywidualnej, w tym ustnik do resuscytacji
- spełnia wymagania normy DIN 13164 PLUS
- opatrzona certyfikatem europejskim CE
- na obudowie dostępne numery telefonów alarmowych
- dostępna w dwóch kolorach: czerwonym i pomarańczowym

punktor  SKŁAD APTECZKI (ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA):

1 szt. Opatrunek indywidualny G (sterylny)
3 szt. Opatrunek indywidualny M (sterylny)
2 szt. Bandaż usztywniający 6
3 szt. Bandaż usztywniający 8
3 kpl. Kompres 10 x 10cm (2 szt.)
1 kpl. Plastry 10 x 6cm (8 szt.)
1 szt. Przylepiec w rolce
2 szt. Chusta opatrunkowa 40 x 60cm
1 szt. Chusta opatrunkowa 60 x 80cm
2 szt. Chusta trójkątna
1 szt. Folia termiczna 160 x 210cm
1 szt. Nożyczki 14,5cm 4 szt. Rękawiczki jednorazowe
1 szt. Ustnik do sztucznego oddychania
instrukcja udzielania pierwszej pomocy