Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Cewnik Foleya (lateksowy lub silikonowy), to najbardziej popularny produkt w dziale: cewniki urologiczne. Charakterystycznej, żółtej barwy kateter (cewnik moczowy) to produkt popularny zarówno w opiece szpitalnej (w zakładach opieki zdrowotnej, placówkach opiekuńczo-leczniczych, ZOL, DPS itp.), jak również w domowej opiece nad pacjentem. Okres, przez jaki pacjent założony ma cewnik typu Foley (cewnik moczowy) zależy w dużej mierze od stanu zdrowia samego chorego, jak również obecności lub braku powikłań, które zabieg cewnikowania pęcherza moczowego zawsze z sobą niesie.

Należy zawsze pamiętać, że cewnik Foleya (kateter) zakładany jest w celu uzyskania dostępu do pęcherza moczowego. Warto w związku z tym pamiętać, że cewnikując pacjenta (wprowadzając mu cewnik moczowy przez cewkę moczową do pęcherza) przeprowadzamy zabieg mający na celu naruszenie wewnętrznych struktur ludzkiego organizmu.

Każdy cewnik urologiczny powinien być jałowy (pakowany pojedynczo), jego opakowanie musi mieć nienaruszoną strukturę oraz wskazywać możliwie najdłuższy termin przydatności.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- długi termin przydatności
- wykonane z nietoksycznych materiałów
- wyprodukowane zgodnie ze ścisłymi normami dla wyrobów medycznych
- dostępne w różnych rozmiarach
- solidnie wykonane i bezpieczne w stosowaniu

punktor  DODATKOWE INFORMACJE I PORADY:

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym skromnym działem porad, w którym umieściliśmy krótki wpis dotyczący cewnikowania, wymiany cewnika, pielęgnacji i innych kwestii. >> kliknij aby przejść do działu porad <<

Napisz opinię
2017-06-02 20:06:14 - 

świetne narzędzie pozwalające przyspieszyć dojrzewanie szyjki macicy i tym sposobem usprawniając poród. Przede wszystkim jest to tanie, wygodne, stosunkowo proste i bezpieczne.