Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Worki na mocz to profesjonalny wyrób medyczny przeznaczony do dobowej zbiórki moczu. Wykonane są z solidnego materiału wysokiej jakości. Pojemne i bezpieczne w użyciu. Worki do zbiórki moczu są w pełni sterylne, sterylizowane w tlenku etylenu. Dla zwiększenia wytrzymałości, otwory do wieszaków zostały dodatkowo wzmocnione.

Worki na mocz wyposażone są w antyzwrotną zastawkę (zastawka antyrefluksyjna), uniemożliwiającą powrót moczu do cewnika. Tym samym ograniczają ryzyko wystąpienia infekcji do minimum. Posiadają zawór typu T, pozwalający na proste, szybkie i higieniczne opróżnienie worka jedną ręką. Dren o długości 90cm wykonany jest z tworzywa odpornego na zginanie, skręcanie itp. uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu przepływ moczu jest płynny, nieprzerwany. Dren zakończony został uniwersalną końcówką - łącznikiem stożkowym o budowie schodkowej. Worki na mocz są kompatybilne z cewnikami zewnętrznymi lub wewnętrznymi typu Foleya. W połączeniu z nimi stanowią kompletną konstrukcję odprowadzania i zbiórki moczu. Stosowane są jako: worki do cewnikowania pęcherza moczowego, worek do cewnika Foleya (do zlewania, odprowadzania i zbierania moczu).

Worki do zbiórki moczu pakowane są pojedynczo a każde opakowanie wykonane jest z wzmocnionej folii zapewniającej sterylność produktu.
 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- pojemność: 2 litry
- długość drenu: 90cm
- schodkowy łącznik drenu
- kompatybilne z różnymi rodzajami cewników
- zawór spustowy poprzeczny typu T – szczelny, pozwalający na szybkie opróżnianie
- odporne na uszkodzenia
- worki bezlateksowe, wykonane z medycznego PCV, odporne na rozrywanie
- bezzwrotna (antyrefluksyjna) zastawka
- wzmocnione otwory na wieszak
- sterylne
- pakowane osobno - czytelna skala co 500ml i dodatkowa podziałka co 100 ml umożliwiająca dokładną kontrolę poziomu moczu
- higieniczny i wygodny system opróżniania
- długi termin ważności
- zgodne z wymaganiami dla wyrobów medycznych

Napisz opinię
2017-06-28 11:57:27 - 

Duża pojemność, nie trzeba martwić się ciągłym wymienianiem

2017-07-11 13:31:44 - 

Zaworek wygodny i chroni przed "obsikaniem" :)