Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Prosty w obsłudze ciśnieniomierz naramienny

Ciśnieniomierz naramienny SOHO 330 z zasilaczem to prosty w obsłudze ciśnieniomierz automatyczny. Stanowi niezbędny sprzęt domowy dla wszystkich, którzy chcą kontrolować swój stan zdrowia. Świetnie się sprawdzi jako ciśnieniomierz do samodzielnych pomiarów. Posiada solidny mankiet z wysokiej jakości materiału. Pompowanie i wypuszczanie powietrza następuje automatycznie. Cały pomiar jest niezwykle łatwy i nie wymaga żadnych skomplikowanych czynności, dlatego idealnie sprawdzi się również dla osób starszych. Pomiaru dokonuje się bardzo intuicyjnie już za pomocą jednego przycisku.

W aparacie pomiarowym zastosowano nowoczesną technologię pomiaru Real Fuzzy dla jak największej dokładności. Jest to bardzo dobry ciśnieniomierz na ramię SOHO 330 wyposażony, także w technologię wykrywania nierównego pulsu. Dla większej wygody zastosowano w nim dwie metody zasilania. Można go używać jako ciśnieniomierza na baterie lub podpiąć pod zasilacz. Taka możliwość pozwala użytkować ciśnieniomierz w każdych warunkach, nawet tam gdzie nie ma zasilania. Dzięki regularnym kontrolom ciśnienia będą Państwo w stanie ocenić, czy ciśnienie jest prawidłowe, czy następują wahania. W aparacie zastosowano mankiet standardowych rozmiarów 22 - 36 cm, odpowiedni dla większości osób o normalnej budowie ciała. Mankiet wykonany z trwałego tworzywa dobrej jakości. 

W aparacie zastosowano funkcję automatycznego wyłącznika, która jest idealną opcją dla osób zapominalskich, aparat wyłącza się po 3 minutach bezczynności. Dodatkowym atutem jest sygnalizacja niskiego poziomu baterii. Aparat pomiarowy pozwala na zapis do 120 wyników. Czytelny wyświetlacz LCD doskonale sprawdzi się dla osób starszych. Wyniki pomiarowe zapisywane wraz z datą i godziną. Indywidualny pomiar ciśnienia jest doskonałym uzupełnieniem kontroli lekarskiej. Ciśnieniomierz na gwarancji od producenta, która wynosi 2 lata. W komplecie zasilacz, baterie i etui przeznaczone do przechowywania sprzętu.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- automatyczny aparat do mierzenia ciśnienia
- oscylometryczna metoda pomiaru
- bardzo dokładny pomiar ciśnienia i pulsu
- łatwa obsługa dobywająca się przy użyciu jednego przycisku
- identyfikuje arytmię serca
- duży mankiet naramienny 22- 36cm
- mankiet wykonany z trwałego tworzywa wysokiej jakości
- energooszczędny
- automatyczne wyłączanie urządzenia po 3 min bez pracy
- czytelny i duży wyświetlacz LCD
- wbudowany zegar i datownik
- sygnalizacja niskiego poziomu baterii
- wbudowana pamięć pozwalająca na zapisanie 120 wyników pomiarów
- praktyczny pokrowiec do przechowywania zestawu
- ciśnieniomierz może być zasilany bateriami lub za pomocą zasilacza w komplecie do ciśnieniomierza dostają Państwo odpowiedni zasilacz oraz zestaw baterii

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- automatyczny ciśnieniomierz naramienny
- mierzone ciśnienie: 0 - 300mmHg
- mierzone tętno: 30 - 180 uderzeń na minutę
- dokładność ciśnienia: +/- 3mmHg
- dokładność tętna: +/- 5%
- wielkość aparatu: 130 x 100 x 65mm
- rozmiar wyświetlacza: 63 x 46mm
- mankiet naramienny w rozmiarze: 22 - 36cm 
- ciężar bez baterii: 400g
- zapis pamięciowy: 120 pomiarów
- możliwość zasilania: bateria AA 1.5V x 4 lub zasilacz AC 6V 600 mA 

punktor W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:

- ciśnieniomierz SOHO 330
- mankiet 22 -33 cm w obwodzie
- zasilacz AC 6V 600 mA
- etui 
- komplet baterii
- instrukcja w języku polskim
- gwarancja na 2 lata

Napisz opinię
2017-06-21 19:29:43 - 

Urządzenie bardzo spodobało mi się wizualnie, korzystanie z niego jest proste, co bardzo ułatwia pomiar ciśnienia. Nie tracę czasu, a otrzymuję rzetelny wynik