Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wyprodukowany w Japonii, ciśnieniomierz NISSEI DSK-1011 z zasilaczem w komplecie, to zdecydowany lider w branży ciśnieniomierzy elektronicznych na całym świecie. Ten doskonale zaprojektowany i wyprodukowany automatyczny aparat do mierzenia ciśnienia jest odpowiedzią na "zalewanie rynku" wątpliwej jakości urządzeniami z prywatnego importu. Urządzenie posiada pięcioletnią gwarancję na zasadach "Door to Door" (dystrybutor pokrywa koszty transportu urządzenia w obie strony, w przypadku wystąpienia ewentualnej awarii). Firma Nissei to wieloletni japoński producent elektroniki medycznej, który swoją działalność prowadzi już od 1950 r.

Ciśnieniomierz cyfrowy Nissei DSK1011 to model z wysokiej półki, który przez wielu uznawany jest za najlepszy ciśnieniomierz na świecie. Pomijając nowoczesną stylistykę, ciśnieniomierz ten posiada przede wszystkim doskonały system pomiaru, czyli rzecz najistotniejszą. Technologia tego urządzenia została opracowana przez japońskich inżynierów, model DSK-1011 posiada najlepsze znane obecnie rozwiązania. 

Jedną z ciekawostek zastosowanych w tym aparacie do pomiaru ciśnienia jest wskaźnik tzw. "ciśnienia tętna". Oznacza to różnicę pomiędzy ciśnieniami (skurczowym i rozkurczowym), co w błyskawiczny sposób pozwala na określenie kondycję naczyń tętniczych. "Ciśnienie tętna" na całym świecie jest bardzo istotnym parametrem, który pozwala uniknąć wielu poważnych chorób (zawału mięśnia sercowego, schorzeń układu krążenia i nerek itp.).

System "Fuzzy measurement" to kolejna nowinka techniczna, która umożliwia ciśnieniomierzowi NISSEI DSK1011 wykonywanie pomiaru ciśnienia i tętna już w trakcie napełniania (pompowania) mankietu. Pomiar jest błyskawiczny, a wynik zawsze bardzo dokładny. Ciśnieniomierz wykrywa również nierówną pracę serca (arytmię), posiada pamięć pomiarów dla dwóch użytkowników oraz klasyfikuje wyniki zgodnie z dyrektywami WHO.

Ciekawostką jest również fakt, że ciśnieniomierz elektroniczny Nissei nie tylko informuje użytkownika o pojawieniu się nierównego bicia serca (arytmii). Jego dodatkowym atutem jest wyświetlenie mimo tego objawu dokładnego wyniku badania ciśnienia - arytmia nie wpłynie na dokładność wyniku, tak jak ma to miejsce w przypadku większości ciśnieniomierzy automatycznych.


kafelki

 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- japoński aparat do mierzenia ciśnienie
- doskonała jakość wykonania
- nowoczesna stylistyka
- w komplecie z zasilaczem
- 5 lat gwarancji
- pamięć 60 wyników dla dwóch niezależnych użytkowników
- możliwość personalizowania trybu 
- urządzenie wskazuje "ciśnienie tętna"
- całkowicie automatyczny tryb pomiaru
- obwód ramienia dla mankietu: 22-32 (cm)

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- automatyczny ciśnieniomierz naramienny Nissei dsk1011 (wraz z mankietem)
- zasilacz sieciowy
- komplet baterii 
- kartę gwarancyjną
- instrukcję obsługi (po polsku)
- oryginalny pokrowiec na urządzenie i akcesoria
 

punktor INFORMACJE TECHNICZNE:

- zakres pomiaru ciśnienia: 40-250 mmHg
- zakres pomiaru tętna: 40-160 ud./min.
- waga urządzenia bez baterii: 406g
- zasilanie: zasilacz (6V) lub baterie (4szt., alkaliczne)

Napisz opinię
2017-05-19 10:34:57 - 

Świetny ciśnieniomierz, polecam każdemu kto szuka dobrego sprzętu

2017-06-21 10:12:15 - 

Super sprzęt. Jeden z nielicznych ciśnieniomierzy, któremu można zaufać.

2017-06-21 19:25:05 - 

zarówno wykonanie jak i działanie najwyższej jakości!

2017-10-24 09:17:46 - 

Profesjonalny ciśnieniomierz elektroniczny. Mierzy błyskawicznie i faktycznie dokładnie (porównywałem aparat do mierzenia ciśnienia ze wskazówkami). Super sprzęt.