Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Ciśnieniomierze nadgarstkowe mają opinię urządzeń wygodnych w użyciu, lecz niekoniecznie dokładnych. Japoński ciśnieniomierz NISSEI WSK-1011 przeczy tej teorii. Jest to nowoczesny i niezwykle precyzyjny nadgarstkowy aparat do mierzenia ciśnienia.

Nissei WSK1011 to ciśnieniomierz zaprojektowany i wyprodukowany w Japonii przez firmę słynącą na całym świecie z doskonałej jakości swoich wyrobów. Ciśnieniomierz nadgarstkowy WSK-1011 cechuje połączenie wysokiej precyzji pomiaru i wygody użytkowania. Jest to w pełni automatyczny ciśnieniomierz elektroniczny na rękę, którego wskazania z pewnością odzwierciedlają faktyczny stan naszego zdrowia.

Ciekawostką jest specjalnie zaprojektowany mankiet w kształcie litery "M", który doskonale dopasowuje się do ciała. Urządzenie do pomiaru ciśnienia NISSEI wyposażone jest w system wykrywania nierównego bicia serca (arytmii), co jest cechą wyjątkową, dla każdego kto poszukuje ciśnieniomierz nadgarstkowy dla osób z artytmią (np. migotaniem przedsionków).

Opisywany pewny ciśnieniomierz nadgarstkowy klasyfikuje wynik zgodnie z zaleceniami WHO, dzięki odpowiedniej skali. Urządzenie posiada dwa niezależne bloki zapamiętanych wyników, dzięki czemu może być wykorzystywane przez dwóch niezależnych użytkowników. Specjalny system badania "ciśnienia tętna" pozwala na wychwycenie możliwych patologicznych zmian w obrębie układu krążenia.

 

kafelki 2

 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- doskonale wykonany japoński ciśnieniomierz na nadgarstek
- wyjątkowa wygoda i precyzja pomiaru
- nowoczesna stylistyka
- 5 lat gwarancji Door to Door
- pamięć 2 x 60 wyników (dla dwóch osób)
- analiza i sygnalizacja zakłóceń pomiaru
- mankiet w kształcie litery "M"
- obwód mankietu: 12,5-22,5 (cm)

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- ciśnieniomierz automatyczny na nadgarstek Nissei wsk1011
- komplet baterii 
- oryginalne etui
- instrukcję obsługi (w języku polskim)
- kartę gwarancyjną
 

punktor INFORMACJE TECHNICZNE:

- zakres pomiaru ciśnienia: 3-300mmHg
- zakres pomiaru tętna: 40-160 ud./min.
- waga urządzenia bez baterii: 110g
- zasilanie: baterie (2xAA alkaliczne)

Napisz opinię
2017-05-29 22:11:15 - Szymek Marczak

Nie byłem przekonany do ciśnieniomierza nadgarstkowego ale zdecydowałem się na zakup i jestem zachwycony, zarówno z dokładności i powtarzalności wyników pomiarów, ale przede wszystkim z jakości sprzętu.

2017-06-21 19:24:22 - Paulina

to jeden z lepszych ciśnieniomierzy jakie kupiłam do tej pory, wyniki bardzo dokładne