Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Elektryczny ciśnieniomierz naramienny NISSEID DS-11 z (zasilaczem) to idealne urządzenie dla osób wymagających szczególnej precyzji przy pomiarach ciśnienia. Ciśnieniomierz automatyczny to urządzenie niezwykle dokładne dzięki zastosowaniu oscylometrycznego pomiaru (to metoda opierająca się o pomiar zmian ciśnienia wywoływanych w pompowanym mankiecie pomiarowym, które są wynikiem istnienia i rozchodzenia się fali tętna - to bardzo dokładna i nieinwazyjna technika badania ciśnienia tętniczego).

Ciśnieniomierz  posiada również  wbudowaną funkcję wykrywającą nierówną pracę serca, dzięki czemu idealnie sprawdzi się  dla osób z arytmią oraz funkcję ostrzegającą o nadciśnieniu tętniczym. Pozwala także na uzyskanie precyzyjnego wyniku w badania u pacjentów np. z migotaniem przedsionków. Urządzenie zostało wzbogacone o funkcję  sygnalizacji zaburzeń procesu badania, co jest  niezwykle przydatne przy  poprawność wyników. Ponadto sprzęt posiada przejrzysty i czytelny wyświetlacz, dzięki czemu odczyt jest jeszcze łatwiejszy. Wbudowana pamięć zapisu do 60 pomiarów, pozwala na lepsze monitorowanie ciśnienia krwi. Mankiet rękawa dodatkowo został wyposażony w specjalny znacznik ułatwiający prawidłowe zakładanie. Wymiary mankietu uniwersalne (22-42 cm). Dodatkowo do modelu został dołączony zasilacz, który pozwala wydłużyć pracę ciśnieniomierza i użycie go w każdej sytuacji.

Zestaw zawiera: komplet 4 baterii, zasilacz, gwarancje producenta, czytelną instrukcję obsługi w j. polskim oraz oryginalny pokrowiec. Waga i wymiary ciśnieniomierza zapewniają bardzo komfortowe i wygodne użytkowanie sprzętu na co dzień. Naramienny ciśnieniomierz NISSEID  DS-11 to nowoczesny produkt  wyposażony w szereg przydanych funkcji dostępny w atrakcyjnej cenie.

 

kafelki 3

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- ciśnieniomierz elektroniczny w dobrej cenie
- posiada funkcję wykrywania arytmii
- standardowy rozmiar mankietu: 22-42 (cm)
- historia zapisu do 60 pomiarów
- duży czytelny wyświetlacz
- wyposażony w zasilacz i baterie w zestawie
- posiada klasyfikację wyników wg. WHO
- 5 lat gwarancji od producenta

 

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- ciśnieniomierz naramienny NISSEI DS-11
- estetyczne etui
- baterie 4 sztuki 
- gwarancję od producenta
- instrukcję obsługi 
- zasilacz  dołączony w komplecie

punktor INFORMACJE TECHNICZNE:

- zakres pomiaru ciśnienia: 3-300mmHg
- zakres pomiaru tętna: 40-180 ud./min.
- źródło zasilania: 4 baterie "AA" LR6 1,5 V
- waga urządzenia: 250g (bez baterii)

Napisz opinię
2018-03-07 14:24:57 - 

Moim zdaniem świetny sprzęt w dobrej cenie, który ma wszystko co potrzeba (m. in. zasilacz), a poprzedni nissei, który miałem działał ponad 10 lat!

2020-03-11 15:24:49 - 

Bardzo dobra jakość wykonania i pomiar dokładny