Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej klasy dotykowy, elektroniczny ciśnieniomierz  NISSEI DSK-1031

NISSEI DSK-1031 to wysokiej klasy urządzenie do pomiaru ciśnienia, dla osób ceniących nowoczesność i łatwość użytkowania. Ciśnieniomierze Nissei japońskiego producenta charakteryzują się niecodziennym designem, połączonym z doskonałą funkcjonalnością. Ciśnieniomierze NISSEI zasługują na miano jednych z lepszych urządzeń pomiarowych na rynku. NISSEI DSK-1031, pozwala na dokonanie precyzyjnego pomiaru metodą oscylometryczną, (to metoda uznawana za nieinwazyjną i bardzo dokładną). Urządzenie ma bardzo przydatną funkcję wykrywania arytmii, niezwykle ważną dla osób z nierówną pracą serca.

Ciśnieniomierz NISSEI DSK-1031, posiada bardzo duży czytelny wyświetlacz LCD, który umożliwia odczyt nawet osobom słabowidzącym. Urządzenie ma bardzo wygodny panel dotykowy, funkcjonalny i łatwy w obsłudze dla każdego, nawet starszych osób. Dodatkowym atutem w tym modelu jest funkcja ostrzegająca o występowaniu nadciśnienia tętniczego, która pozwala na szybszą interwencję lekarską i rozpoczęcie natychmiastowego leczenia. Warto zwrócić uwagę, że nadciśnienie tętnicze to choroba, która nieleczona jest bardzo niebezpieczna dla zdrowia i wywołuje wiele powikłań, którymi mogą być m.in. choroba niedokrwienna, zawał mięśnia sercowego, przerost lewej komory, udar mózgu, retinopatia itp.)

Ciśnieniomierz naramienny ma bardzo pojemną pamięć, pozwala na zapis dla 2 odrębnych osób do 60 wyników pomiarowych. Przydatną funkcją jest również zegar z wbudowanym datownikiem. Ciśnieniomierz dokonuje pomiaru automatycznie za pomocą Fuzzy-inflation, dodatkowo mankiet posiada oznaczenia, ułatwiające jego zakładanie. Urządzenie wyróżnia długoletnia gwarancja od producenta do 5 lat. Ciśnieniomierz niewielkich rozmiarów o małej wadze, bardzo poręczny, który można zabrać wszędzie np. w  podróż. Produkt testowany klinicznie. Urządzenie zasilane na baterie i zasilacz, dzięki czemu zawsze w pełnej gotowości.

 

kafelki 3

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- duży czytelny wyświetlacz cyfrowy LCD
- z funkcją wykrywania arytmii
- ciśnieniomierz NISSEI DSK-1031, umożliwia precyzyjny pomiar nawet przy arytmii
- ikona ostrzegająca o występowaniu zakłóceń pomiarowych
- oscylometryczna metoda pomiaru
- z dużą pamięcią zewnętrzną: 2 x 60 wyników pomiarowych
- posiada funkcję ostrzegającą o występowaniu nadciśnienia
- wbudowany zegar z datą
- automatyczne pompowanie za pomocą funkcji Fuzzy-inflation
- specjalistyczne oznaczenie na mankiecie, umożliwiające prawidłowe zakładanie
- automatyczny zawór uwalniania powietrza
- długi okres gwarancyjny 5 lat

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- ciśnieniomierz naramienny NISSEI DSK-1031
- mankiet naramienny
- baterie w zestawie
- karta gwarancyjna 
- polska instrukcja obsługi
- zasilacz w komplecie

punktor INFORMACJE TECHNICZNE:

- aparat elektroniczny 
- pomiar: na ramieniu 
- metoda pomiarowa oscylometryczna
- pomiar ciśnienia: 0 mmHg do 280 mmHg
- pomiar tętna: od 30 do 160/min
- ciśnienie i jego dokładność: ±3 mmHg
- dokładność tętna: ±5% 
- opcja pamięci: 2 bloki x 60 pomiarów
- wyświetlacz LCD
- źródło zasilania: 4 baterie "AA" LR6 1,5 V
- rozmiar mankietu: 22-42 cm

- ciężar aparatu bez baterii: 250g 
- wymiary urządzenia: 115x115x67 mm
- okres gwarancyjny: 5 lat

Napisz opinię
2020-04-21 10:37:41 - 

ciśnieniomierz w mojej ocenie na 5 z plusem, ma wszystko czego potrzebuje i nawet więcej, dokładny pomiar dla mnie to podstawa i najważniejszy czynnik, panel dotykowy działa bardzo płynnie, nie zacina się, wyświetlacz jest bardzo duży, pozostałe opcje też na plus. wygodny w użyciu. Śmiało mogę polecić ten zakup innym