Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry ciśnieniomierz naramienny z funkcją głosową

Ciśnieniomierz naramienny z inteligentną funkcją głosową to nowość na polskim rynku. Istnieje niewiele modeli, które oferują odczyt wyników za pomocą mowy. Jest to urządzenie, które ma za zadanie ułatwić pomiar ciśnienia osobom słabowidzącym, niewidomym i osobom starszym. Dodatkowym atutem w tym modelu jest muzyka relaksacyjna, która odtwarza się w trakcie pomiaru, pozwalająca na uspokojenie i odprężenie się. Wyniki również można odczytać na monitorze LCD. Ciśnieniomierz wyposażony został w duży podświetlany wyświetlacz ciekłokrystaliczny.

Ten model aparatu pomiarowego również posiada pomocną funkcję wykrywania nierównej pracy serca tzw. arytmii. Ciśnieniomierz naramienny oferuje średnią z ostatnich 3 pomiarów, pozwala to na uzyskane wiarygodniejszego wyniku. Możliwość zapisu pamięci dla 2 osób po 60 wyników pomiarowych. Ciśnieniomierz automatyczny charakteryzuje się bardzo wysoką precyzją, metoda pomiaru oscylometryczna. Urządzenie posiada wygodny wyłącznik czasowy po upływie 1 minuty, dzięki temu pozwala na większą oszczędność baterii. Taka opcja również nie wymaga od Państwa pamiętania żeby za każdym razem  po badaniu wyłączyć sprzęt.

Ciśnieniomierz na ramię posiada wygodną funkcję pompowania mankietu, która zmniejsza ucisk w czasie badania. Aparat do  pomiaru ciśnienia Oromed M9 zasilany na baterie i zasilacz usb dołączony do zestawu, 2 opcje zasilania pozwalają na pełną gotowość urządzenia w każdych warunkach. Ciśnieniomierz elektroniczny wyprodukowany zgodnie z międzynarodowymi normami: ISO, MDD, CE. Prezentowany ciśnieniomierz to bardzo dobre urządzenie do pomiaru ciśnienia wysokiej klasy dla osób szczególnie wymagających. Ciśnieniomierz elektroniczny polecany dla profesjonalnego i domowego użytku.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- ciśnieniomierz na ramię Oromed M9
- z funkcją wykrywania arytmii
- ciśnieniomierz naramienny z funkcją głosową odczytującą pomiar, idealny dla osób słabowidzących, niewidomych i starszych
- z relaksacyjną muzyką odtwarzaną podczas badania
- pokazuje średnią z 3 ostatnich wyników pomiarowych
- 2 bloki pamięci po 60 wyników
- wyposażony w duży podświetlany wyświetlacz LCD
- metoda pomiaru oscylometryczna
- wyprodukowany zgodnie z międzynarodowymi normami: ISO, MDD, CE
- zasilany na baterie i zasilacz sieciowy
- z wygodną technologią pompownia mankietu
- posiada wyłącznik czasowy po upływie 1 minuty
- ergonomiczny kształt 
- z mankietem naramiennym
- nowoczesny wygląd

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- aparat pomiarowy
- instrukcję obsługi
- mankiet naramienny
- kartę gwarancyjną 24 miesiące
- baterie + zasilacz USB

punktor INFORMACJE TECHNICZNE:

- zakres pomiaru ciśnienie: 0 ~ 299 mmHg
- zakres pomiaru puls: 40 ~ 199 uderzeń / minutę
- dokładność pomiaru ciśnienie: 3 mmHg
- dokładność pomiaru puls: 5 %
- wyświetlacz wymiary: 7,8 x 4,8 cm
- rozmiar mankietu: 220 ~ 400 mm
- zasilanie: akumulatorowo-sieciowe 
- bateria alkaliczna:  AAA x 4 -
- wymiary urządzenia: 118 x 110 x 52 mm
- waga aparatu: 394.2 g