Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry ciśnieniomierz naramienny z zasilaczem

Nowoczesny ciśnieniomierz na ramię o eleganckim wyglądzie to propozycja dla każdego, kto ceni jakość i niecodzienny "dizajn". Rossmax X5 wyposażony został w specjalną funkcję, która wykrywa arytmię serca czyli nieregularne bicie serca. Urządzenie monitorujące posiada również funkcję wykrywania migotania przedsionków. Jest to schorzenie, które często przyczynia się do wielu udarów. Ciśnieniomierz wykrywa także nieprawidłowe dopasowanie mankietu, w przypadku wystąpienie tego typu problemu należy poprawić mankiet i dokonać ponownego pomiaru.

Aparat do pomiaru ciśnienia wyposażony został w wskaźnik nieprawidłowości związanych z ruchem dłoni podczas pomiaru. Niezwykle przydatną funkcją jest ikona informująca o ryzyku wystąpienia  nadciśnienia tętniczego. Dzięki temu użytkownik może szybciej zareagować i wybrać się do lekarza oraz rozpocząć natychmiastowe leczenie. Ciśnieniomierz Rossmax X 5 dokonuje bardzo dokładnego pomiaru na ramieniu. W wielu przypadka szybkie wykrycie nadciśnienia tętniczego pozwoli unikną dalszemu postępowi choroby i uchronić przed udarem i jego przykrymi konsekwencjami. Urządzenie pomiarowe pozwala na zapis pamięci dla 2 odrębnych użytkowników po 60 wyników, wraz z datą i godziną oraz zapis wartości z trzech ostatnich pomiarów.

W ciśnieniomierzu został zastosowany uniwersalny stożkowy mankiet bezlex, który pasuje do obwodu ramion od 20 do 40 cm. Dodatkowo urządzenie posiada tzw. tryb gościa, którego pomiar nie zostaje zapisany w pamięci. Duży wyświetlacz w ciśnieniomierzu umożliwia szybki odczyt danych nawet osobom starszym. Ciśnieniomierz naramienny Rossmax X5 z zasilaczem w zestawie uzyskał pozytywną opinie Europejskiego i Brytyjskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, które uznało urządzenie za jedne z najbardziej dokładnych aparatów pomiarowych na rynku. W naszej ofercie posiadamy również inne ciśnieniomierze, które dokonują pomiaru na ramieniu i nadgarstku, a także ciśnieniomierze manualne i półautomatyczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- ciśnieniomierz Rossmax X5 posiada funkcję wykrywania wszystkich rodzajów arytmii serca - ARR
- produkt posiada aż 5 lat gwarancji
- wykrywa migotanie przedsionków - AFib, które bardzo często są przyczyną niebezpiecznych udarów
- wykrywa przedwczesne skurcze serca - PC
- z funkcją wykrywania nieprawidłowo dopasowanego mankietu
- ciśnieniomierz wykrywa nieprawidłowy ruch dłoni, który zaburza prawidłowy pomiar
- wyposażony w wskaźnik wskazujący na ryzyko wystąpienia nadciśnienia tętniczego
- pamięć dla 2 odrębnych osób po 60 pomiarów
- posiada opatentowany mankiet stożkowy bezplex mankiet pasuje na obwód ramienia od 20 do 40 cm
- pomiary zawierają datę i czas
- ciśnieniomierz posiada tryb gościa
- urządzenie posiada pozytywną opinie Europejskiego i Brytyjskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego jedne z najbardziej dokładnych urządzeń na rynku
- z uchwytem na mankiet

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- aparat automatyczny
- miejsce pomiaru: ramię
- wyświetlacz w rozmiarze: 69 mm x 78 mm
- waga ciśnieniomierza: 249,5 g
- opcja zasilania: baterie 4 AAA i zasilacz DC6V w zestawie 
- dokładność mierzonego ciśnienia: ± 3 mmHg
- dokładność puls: ± 5% zmierzonej wartości
- gabaryty: dł. X szer. X wys. 9,6 × 14 × 6,3 cm
- wartość ciśnienia: 30 - 260 mmHg

- wartość puls: 40 - 199 uderzeń / min.
- rękaw w rozmiarze: 20 do 40 cm
- wbudowana pamięć: 2 bloki po 60 wyników
- gwarancja: 5 lat

Napisz opinię
2020-03-23 14:53:32 - 

Łatwa obsługa to jest coś co mnie skusiło wybierając ciśnieniomierze, wiarygodność pomiaru to druga rzec, szybkie uruchamianie szczerze polecam.

2020-05-22 14:53:18 - 

ciśnieniomierz jak najbardziej sprawdza się kolejny udany zakup w waszym sklepie, wcześniej był inhalator LD fajna jest ta opcja ze mogę mankiet schowac z tyłu. szerze mogę polecić sprzęt i obsługę