Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej klasy ciśnieniomierz naramienny Medel Connect Cardio MB 10

Medel Connect Cardio MB 10 to jeden z bardziej zaawansowanych technologicznie ciśnieniomierzy do pomiaru ciśnienia krwi skurczowego i rozkurczowego oraz pomiaru tętna. Dodatkową opcja jest darmowa aplikacja EKG Medel iBP ECG, która pozwala na transfer danych ciśnieniomierza na smartfon lub komputer PC za pomocą Bluetooth lub złącza USB. Za pomocą tego urządzenia mogą Państwo zbadać również EKG rejestrując wynik w 30 sekund, wyniki można bezpośrednio przesłać do lekarza. Przy prawidłowym wykonaniu badania wyniki będą tak samo wiarygodne jak te wykonywane w warunkach medycznych. Ciśnieniomierz na ramię z funkcją wykrywania migotania przedsionków i przedwczesnych skurczów komórkowych rodzaj arytmii. Funkcja przydatna zwłaszcza dla pacjentów, którzy znajdują się w grupie ryzyka przed zawałem oraz dla osób u których są podejrzenia chorób układu krążenia jak np. choroba wieńcowa.

Aparat pomiarowy naramienny pozwala na integrację pomiaru ciśnienia krwi i EKG. Wyposażony w wskaźnik poziomu zużycia baterii, co pozwala  na większą kontrolę ich wyczerpania i w razie potrzeby naładowania tak aby urządzenie było ciągle w gotowości do użycia. Wyposażony w pamięć wbudowaną dla 2 użytkowników po 60 wyników, dzięki temu 2 odrębne osoby mogą zapisywać historię swoich pomiarów. Mankiet uniwersalny 22 do 42 cm, dopasowujący się do każdego obwodu ramienia mniejszych i większych. Pomimo, że jest to nowoczesne urządzenie z możliwością aplikacji na smartfona wydawać by się mogło, że z jego obsługą nie poradzą sobie osoby starsze jednak nic bardziej mylnego. Aparat jest bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze, a pomiaru można dokonać jednym przyciskiem. Aplikacja jest również łatwa do zainstalowania i obsługi nie powinien z nią mieć problemu żaden użytkownik samrtfona czy osoba obsługująca komputer, aplikacja również nie jest obowiązkowa. To jedynie darmowy dodatek, który może być pomocny dla użytkowników w efektywniejszym leczeniu. 

Aparat wyposażony w duży ciekłokrystaliczny ekran LCD ułatwiający odczyt danych osobom starszym i słabiej widzącym. Rozmiar ekranu 12x7 cm. Funkcja automatycznego wyłączania pozwala oszczędzić baterie. W zestawie oprócz ciśnieniomierza: element EKG, uniwersalny mankiet 22-42 cm, kabel USB, Baterie AAA 1,5 V - 4 szt, torba, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim. Urządzenie objęte gwarancją od producenta 3lata. Aby odpowiednio korzystać ze wszystkich funkcji ciśnieniomierza należy przed użyciem zapoznać się z instrukcją obsługi i postępować według zaleceń producenta. Medel Connect Cardio MB 10 to bardzo dobry ciśnieniomierz naramienny o eleganckiej stylistyce w zaawansowanej technologii dla każdego. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- ciśnieniomierz w zaawansowanej technologii 
- ciśnieniomierz Medel Connect Cardio MB 10 pozwala uzyskać precyzyjny pomiar na ramieniu
- pomiar ciśnienia krwi skurczowego i rozkurczowego, pulsu
- badanie EKG - rejestracja wyników w 30 sekund
- funkcja wykrywania migotania przedsionków i przedwczesnych skurczów komorowych
- darmowa aplikacja EKG Medel iBP ECG
- transfer danych ciśnieniomierza na smartphone i/lub na komputer PC 
- integracja pomiaru ciśnienia krwi i EKG w jednym urządzeniu
- duży wyświetlacz LCD ułatwiający odczyt danych dla osób starszych i słabiej widzących
- łatwy i intuicyjny w obsłudze za pomocą 1 przycisku
- wskaźnik poziomu zużycia baterii
- pamięcią 60 pomiarów dla 2 odrębnych użytkowników
- uniwersalny mankiet 22-42 cm
- gwarancja 3 lata
- etui

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- elektroniczny ciśnieniomierz Medel Connect Cardio MB10
- rozmiar mankietu: 22 - 42 cm 
- pamięć urządzenia: 2 x 60 pomiarów
- aplikacja mobilna: EKG Medel iBP ECG
- ekran LCD w rozmiarze: 12 x 7 cm
- ciężar aparatu: 290 g bez baterii 
- wymiary główne urządzenia: 12,8 cm x 12,8 cm x 40 cm
- wielkość elementu EKG: śr. 25 cm x 12,5 cm
- rodzaj zasilania: 4 baterie AAA 1,5 V i kabel USB
- badanie ciśnienie krwi: 30-280 mmHg
- badanie tętna: 40-199 uderzeń/min
- dokładność ciśnienia: ±3 mmHg lub 2%
- dokładność tętna: <±4% --="" 4="">
- okres gwarancji: 2 lata 

Napisz opinię
2020-03-03 16:44:46 - 

bardzo drogi jednak nie żałuję zakupu ma wszystko czego potrzebuję i aplikację takie powinny być wszystkie ciśnieniomierze

2021-01-14 07:45:56 - 

Ciśnieniomierz na na prawdę wysokim poziomie. Wszystko działa płynnie. Pomiar dokładny i szybki