Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej klasy ciśnieniomierz naramienny Braun 6150 z dwoma mankietami 

To co wyróżnia ten model ciśnieniomierza to nowoczesna stylistyka i niecodzienny dizajn. Zaprojektowany dla osób, którym nieobce są nowinki techniczne ułatwiające funkcjonowanie. Aparat pomiarowy posiada darmową aplikację na smartfona, Braun Healthy Heart - wprowadzanie ręczne dzięki, której możemy monitorować swoje ciśnienie krwi, zapisywać w pamięci i mieć przy sobie podczas wizyty u lekarza. Pomiary zapisywane są jako wykresy, wyniki w kalendarzu lub listy historii. W aplikacji można dodać czynniki stylu życia i zobaczyć jak wpływają na nasze ciśnienie. Dzięki temu nasze leczenie może być łatwiejsze i efektywniejsze. Aplikacja zapewnia łatwą konfigurację dzięki samouczkowi, więc bez problemu może ją zainstalować i obsługiwać każda osoba mająca smartfona.

Ciśnieniomierz Braun 6150 jak każdy inny nadaje się również do zwykłego pomiaru ciśnienia krwi skurczowego i rozkurczowego oraz pomiaru tętna. Pomiar dokonywany jest bardzo precyzyjną metodą tzw. oscylometryczną. Pomimo nowoczesnego wyglądu i dodatkowych opcji ciśnieniomierz jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. A dzięki dużemu i czytelnemu wyświetlaczowi LED będzie również doskonałym aparatem pomiarowym dla osób starszych, słabiej widzących. Dodatkowo ciśnieniomierz posiada funkcję wykrywania migotania przedsionków i przedwczesnych skurczów komórkowych rodzaj arytmii. Wyposażony w wskaźnik poziomu zużycia baterii, dzięki temu wiadomo, kiedy należy je wymienić, pozwala to uniknąć całkowitego rozładowania.

Posiada pamięć wbudowaną dla 2 użytkowników po 40 wyników, co pozwala na korzystanie z aparatu i zapis pomiarów przez innych członków rodziny. Możliwość uzyskania średniej z 3 ostatnich pomiarów. Wyposażony w 2 mankiety, 1 uniwersalny S-M: 22 do 32 cm, drugi większy L-XL: 32-42cm, co pozwala na korzystanie z niego osobom o zróżnicowanym obwodzie ramienia. Ciśnieniomierz na ramię przeznaczony do użytku domowego jak i również w placówkach medycznych dla większego grona pacjentów. Wyniki podawane według Światowej Organizacji Zdrowia WHO. Jest to wysokiej klasy urządzenie z bardzo dobrymi parametrami za rozsądną cenę. Walidacja kliniczna ESH. W zestawie również etui, gwarancja, instrukcja obsługi, oraz 2 mankiety. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- pomiar ciśnienia krwi skurczowego i rozkurczowego
- metoda pomiaru oscylometryczna
- wykrywanie arytmii
- kompatybilny z aplikacją Braun Healthy Heart (wprowadzanie ręczne)
- wskaźnik poziomu zużycia baterii
- polecany dla młodszych i starszych użytkowników
- duży wyświetlacz LCD
- wyniki zapisywane z datą i godziną
- 2 mankiety w zestawi: rozmiar S-M 22 do 32 cm i rozmiar, L-XL: 32 do 42 cm
- funkcja uśredniania wyników
- dla 2 użytkowników z pamięcią 40 pomiarów dla każdego
- ergonomiczny kształt zapewnia wygodę podczas badania
- wskaźnik wysokiego ciśnienia
- wyniki pokazywane według WHO
- automatyczne wyłączanie
- w zestawie etui
- gwarancja 2 lata

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- zakres pomiaru: 0 - 300 mmHg
- zakres pomiaru tętna: 40–199 uderzeń/min
- dokładność wskazania ciśnienia:+/- 3 mmHg
- dokładność wskazania tętna:+/- 5 %
- rodzaj baterii/zasilacza: 4 baterie 1.5 V AA
- rozmiar wyświetlacz: XL
- rozmiar mankietu 22 - 32 cm i 32 - 42 cm
- pamięć urządzenia 2x40
- gwarancja 2 lata
- waga urządzenia 500 g (bez baterii)
- wymiary 13 x 14 x 19 cm

Napisz opinię
2020-03-09 16:20:01 - 

Nowoczesny i bardzo duży plus za 2 rękawy i aplikację jak dla mnie 5 +