Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości ciśnieniomierz na nadgarstek

Ciśnieniomierz na rękę tzw. ciśnieniomierz nadgarstkowy to jeden z częściej używanych modeli aparatów pomiarowych na nadgarstek ze względu na wygodę i szybkość w zastosowaniu. W przypadku potrzeby wykonania pomiaru wystarczy założyć go na rękę w części nadgarstkowej i dokonać szybkiego pomiaru. Modele nadgarstkowych aparatów pomiarowych ciśnienia sprawdzą się u każdego, kto ceni prostotę i wygodę zwłaszcza polecane dla osób starszych czy seniorów, którzy samodzielnie dokonują sobie pomiaru ciśnienia. W naszej ofercie sklepu znajdą Państwo szeroką bazę aparatów pomiarowych nie tylko nadgarstkowych ale również naramienne.

Model jaki prezentujemy w tej ofercie to ciśnieniomierz nadgarstkowy marki Braun VitalScan™ 1 BBP2000. Jest to bardzo proste w obsłudze urządzenie, do którego dedykowana jest aplikacja Braun Healthy Heart pozwalająca na zarządzanie swoimi wynikami pomiarowymi. Z aplikacji mogą korzystać użytkownicy smartphonów, wyniki wprowadzane są ręcznie. Z aplikacji można korzystać ale nie trzeba zależy to od użytkownika i jego stopnia zaawansowania jeżeli chodzi o nowinki techniczne. Niemniej jednak jest to bardzo prosta i intuicyjna aplikacja, której można się nauczyć. Oczywiście ciśnieniomierz bez aplikacji działa jak zwykłe urządzenie do pomiaru ciśnienia. Wystarczy założyć mankiet na rękę i nacisnąć czerwony przycisk i już nasze ciśnienie zostaje poddane pomiarowi.

Dodatkowo dla ułatwienia z boku ekranu znajduje się opis graficzny jak powinien wyglądać prawidłowo założony mankiet i w jakiej pozycji mierzyć ciśnienie aby otrzymać najwiarygodniejszą wartość. Urządzenie zapisuje do 10 pomiarów wraz z datą i godziną. Dokładność aparatu została potwierdzona klinicznie i zatwierdzona przez ESH - Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego. W aparacie zastosowano duży ekran ciekłokrystaliczny, zapewniający łatwość w odczycie danych. Jest to bardzo dobry ciśnieniomierz elektroniczny na rękę dla każdego, kto szuka nieskomplikowanego aparatu pomiarowego.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- ciśnieniomierz nadgarstkowy
- wyświetlacz ciekłokrystaliczny
- przewodnik szybkiego startu - instrukcja zakładania mankietu i pomiaru
- zapewnia szybki i precyzyjny pomiar na nadgarstku metodą oscylometryczną
- zapis z datą i godziną
- możliwość korzystania z darmowej aplikacji Braun Healthy Heart do zarządzania swoimi wynikami - dane wprowadzane ręcznie
- zapis historii do 10 wyników zapisywanych wraz z datą i godziną
- dokładność potwierdzona klinicznie przez ESH -Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego
- urządzenie bardzo łatwe i intuicyjne w obsłudze dla każdego
- do pomiaru domowego, w gabinetach medycznych, również doskonały w podróży
- mankiet od 13 do 21 cm
- dla osób w każdym wieku, zwłaszcza tych ceniących prostotę bardzo lekki

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- aparat elektroniczny
- pomiar na nadgarstku
- wartość ciśnienia: 20-280 mmHg 
- wartość tętna: 40–199 / min 
- pomiar ciśnienia krwi: 20 mmHg minimalna wartość ciśnienia rozkurczowego, 280 mmHg, maksymalna wartość ciśnienia skurczowego
- dokładność ciśnienia w mankiecie: ± 3 mmHg 
- dokładność tętna: ± 5% odczytu 
- ekran ciekłokrystaliczny
- obwód mankietu: od 13 do 21 cm
- wielkość produktu: 15x11x10 cm
- rodzaj zasilania: 2 baterie, typ AAA 1,5V

punktorW ZESTAWIE:

- ciśnieniomierz
- etui
- baterie 2 AAA, 1,5 V
- instrukcja obsługi