Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej klasy ciśnieniomierz nadgarstkowy

Ciśnieniomierze jak sama nazwa wskazuje to urządzenie przeznaczone do wykonywania pomiaru ciśnienia krwi i tętna. Pomiar tego typu możemy dokonać na nadgarstku lub też ramieniu w zależności od tego jaki model urządzenia wybierzemy. W naszym medycznym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór ciśnieniomierzy naramiennych i nadgarstkowych. Nadgarstkowe są bardzo szybkie w zakładaniu i zdejmowaniu. W tej ofercie prezentujemy jeden z lepszych modeli, którym pomiaru dokonamy na nadgarstku. Jest to nowoczesne urządzenie znanego polskiego producenta model Omron RS7. Jest to bardzo dobry ciśnieniomierz na nadgarstek wykonany w technologii IntelliSense, która zapewnia szybkie napełnianie mankietu, automatycznie oraz spuszczanie powietrza. Ten model wyposażony został w funkcję wykrywania nierównej pracy serca arytmii IHB.

Omron RS7 wyposażony posiada wbudowany wskaźnik położenia, który pokazuje nieprawidłowe ustawienie nadgarstka, dzięki czujnikowi LED. Ta opcja pozwala prawidłowo ustawić dłoń aby pomiar był jeszcze dokładniejszy. W tym modelu znajdziemy również udogodnienie w postaci wskaźnika porannego nadciśnienia. Urządzenie posiada pamięć pozwalającą na zapis po 100 pomiarów dla 2 użytkowników. Jak przystało na urządzenie nowej generacji ten model wyposażony został również w możliwość działania z aplikacją na smartphon, telefon lub komputer, dzięki aplikacji Omron na Android lub iOS. Jest to bardzo pomocna opcja, ponieważ pozwala nam na codzienne monitorowanie ciśnienia, wyniki zawsze możemy mieć przy sobie w telefonie. Aparat pomiarowy ciśnienia tego typu pozwala także na uśrednianie pomiarów. Duży wyświetlacz LCD pozwala na łatwy odczyt danych.

Warto również wspomnieć o długim okresie gwarancyjnym wynoszącym, aż do 5 lat w systemie door to door. Jest to gwarancja pozwalająca w przypadku awarii sprzętu na jego darmowy odbiór i dowóz do domu na koszt producenta. Co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Urządzenie pomiarowe dedykowane jest dla każdego, kto szuka szybkiego i sprawnie działającego ciśnieniomierza z aplikacją na telefon. Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron RS7 działa również bez aplikacji, więc sprawdzi się zarówno dla młodszych jak i starszych użytkowników. Mankiet z regulacją w rozmiarach 13,5 do 21,5 cm, będzie odpowiedni dla osób o mniejszym i większym obwodzie nadgarstka. Ciśnieniomierz tego typu dedykowany dla indywidualnych użytkowników i specjalistycznych gabinetów medycznych.

punktor GŁÓWNE ZALETY: 

- ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron RS7
- produkt medyczny polskiego producenta
- zapewnia szybki i wygodny pomiar metodą oscylometryczną
- lekki i poręczny
- wyposażony w funkcję automatycznego pompowania i spuszczania powietrza w mankiecie
- Technologia IntelliSense - inteligentne napełnianie mankietu
- wskaźnik nieregularnej pracy serca arytmii IHB
- wskaźnik nieprawidłowego położenia mankietu, dzięki czujnikowi LED
- wyposażony w wskaźnik porannego nadciśnienia
- polecany również dla osób z nadwagą - wskazuje prawidłowy pomiar przy nadwadze
- blok pamięci po 100 pomiarów dla 2 użytkowników
- działa z aplikacją na telefon, smartphon, tablet przez bluetooth
- walidacja kliniczna
- dedykowany dla indywidualnych użytkowników i gabinetów medycznych
- z etui dołączonym do zestawu
- długi okres gwarancji do 5 lat w systemie door to door

punktor DANE TECHNICZNE:

- rodzaj ciśnieniomierza: elektroniczny
- miejsce pomiaru: nadgarstek
- w
yświetlacz cyfrowy LCD
- parametry ciśnienia: 0-299 mmHg
- parametry tętna: 40–180/min
- dokładność pomiaru przy ciśnieniu: ± 3 mmHg 
- dokładność przy odczycie tętna: ± 5% 
- wielkość rękawa: 13,5 do 21,5 cm
- aplikacja mobilna Android/iOS
- opcja pamięci: 2 bloki x 100 pomiarów 
- źródło zasilania: 2 baterie, typ AAA 1,5V
- okres gwarancji: 5 lat door to door
- masa aparatu: 91 g bez baterii
- rozmiar: 91 x 63 x 13 mm bez mankietu

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- ciśnieniomierz 
- etui
- kartę gwarancyjną
- instrukcję obsługi

Napisz opinię
2020-03-18 15:07:55 - 

Bardzo dobry ciśnieniomierz posiadający wskaźnik arytmii, który działa prawidłowo porównując z innymi ciśnieniomierzami z taką funkcją, przerobiłam już 2 i niestety pomiar był zaburzony.

2020-04-16 09:49:13 - 

Ciesze się, że znalazłam ciśnieniomierz dla osób z nadwagą, bo ciężko jest zakupić takie urządzenie. Szukałam długo dla taty niestety nasz rynek nie oferuje zbyt wiele tego typu urządzeń, osoby otyłe trochę mogą czuć się wykluczone ze społeczeństwa, co jest bardzo przykre. A takich osób jest coraz więcej, więc dziękuję za możliwość zakupu takiego sprzętu u was.

2020-05-22 14:45:01 - 

Bardzo duży plus za szybkie pompowanie mankietu dzięki temu pomiar jest błyskawiczny i nie trzeba długo czekać ciśnieniomierz pełen profesjonalizm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: