Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości ciśnieniomierz na ramię Everchek CA200

Ciśnieniomierz Everchek CA200 to prosty i funkcjonalny model aparatu pomiarowego dla każdego. A zwłaszcza dla osób, które nie lubią skomplikowanych urządzeń. Ciśnieniomierz można uruchomić już zaledwie jednym przyciskiem aby dokonać prawidłowego pomiaru ciśnienia krwi i tętna. Ciśnieniomierze Everchek to nowość w naszym sklepie, która zdobywa dużą sympatię wśród klientów. Zaletą tego modelu ciśnieniomierza jest bardzo duży wyświetlacz zlokalizowany w części centralnej. Dlatego z odczytem danych nie powinien mieć problemu nikt z nas. Dodatkowo urządzenie posiada obszerną pamięć pozwalającą na zapis aż do 120 pomiarów.

Aparat pomiarowy ciśnienia krwi i tętna Everchek CA200 sprawdzi się dla osób poszukujących urządzenia z wskaźnikiem arytmii. Wbudowana funkcja detekcji ruchu zapewnia dokładniejszy pomiar i poinformuje nas o ruchu podczas badania, które będzie wymagało powtórki dla uzyskania precyzyjnego pomiaru. Dla osób, które mają zawsze problem z założeniem mankietu przydatna może okazać się funkcja informująca o jego prawidłowym założeniu. Warto pamiętać, że odpowiednie założenie mankietu to gwarancja dokładnego pomiaru w każdym urządzeniu. Ciśnieniomierz pokazuje także wskaźniki niskiego poziomu baterii, dzięki temu wiemy zawsze kiedy powinny być wymienione. Dla osób zapominalskich przydatna jest funkcja pozwalająca na samo wyłączanie się urządzenia po badaniu.

Dodatkowo ciśnieniomierz naramienny pozwala na zasilanie z 2 źródeł jedno na baterie a drugie na zasilacz sieciowy. Urządzenie posiada 2 letnią gwarancje producenta. Dla osób, które poszukują bardziej zaawansowanego technologicznie ciśnieniomierza dobrym wyborem może być aparat tej samej marki Everchek w modelu CA 400 z funkcją mowy i aplikacją na telefon. W naszym medycznym sklepie posiadamy również inne ciśnieniomierze oraz inny sprzęt medyczny.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- naramienny ciśnieniomierz elektroniczny Everchek CA200
- prosty w obsłudze
- duży wyświetlacz w części centralnej
- obszerna pamięć 120 wyników
- wskaźnik arytmii
- detekcja ruchu
- wskaźnik prawidłowego założenie mankietu
- wskaźniki niskiego poziomu baterii
- automatyczne wyłączanie
- zasilanie przez baterie i zasilacz
- 2 lata gwarancji
- elegancki wygląd

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- elektroniczny aparat pomiarowy: Everchek 200
- pozwala na pomiar na ramieniu
- ekran: LCD 6,0 x 8,0 cm
- zapis pamięci: 120 wyników
- rozmiar rękawa naramiennego: 25 - 35 cm
- pomiar ciśnienia: 40 - 280 mmhg
- pomiar tętna: 30-180/min
- szacowana dokładność: ciśnienie ± 4 mmhg, tętno± 5%
- dwa źródła zasilania: baterie AA lub zasilacz 
- okres gwarancyjny: 24 miesiące

punktor SKŁAD ZESTAWU:

- ciśnieniomierz
- baterie
- instrukcja obsługi
- gwarancja

Napisz opinię
2020-05-20 14:51:24 - 

mierzy bardzo dokładnie przejrzysty panel obsługa banalnie łatwa o to chodziło

2020-05-25 16:22:34 - 

bardzo prosta obsługa a do tego ma wszystkie funkcje polecam