Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Elektroniczny ciśnieniomierz naramienny z funkcją mowy

Na rynku jest niewiele modeli ciśnieniomierzy, które posiadają wbudowaną funkcję mowy. Jednym z takich urządzeń jest nowoczesny ciśnieniomierz Everchek CA 400 to aparat, który odczytuje na głos pomiary ciśnienia krwi i tętna. Opcja ciśnieniomierza mówiącego doskonale sprawdzi się dla osób słabiej widzących, które muszą dokonywać pomiaru ciśnienia krwi i tętna. Dlatego będzie idealnym wyborem dla seniorów, osób z wadami wzroku oraz wszystkich innych użytkowników, ponieważ wyniki również odczytamy na wyświetlaczu jak w większości ciśnieniomierzach.

Aparat mierzy bardzo dokładnie metoda pomiaru oscylometryczna jedna z precyzyjniejszych. Dodatkowo urządzenie będzie przydatne dla osób, które poszukują aparatu z funkcją wykrywania arytmii. Ciśnieniomierz mówiący został wyposażony również w wskaźnik nadciśnienia. Dla jeszcze większej precyzji zastosowano wskaźnik zakładania prawidłowego mankietu, warto wiedzieć, że odpowiednio założony mankiet ma bardzo duży wpływ na wynik. Pamięć urządzenia pozwala na zapis 120 wyników pomiarowych. Mankiet dostępny w rozmiarze standardowym od 25 cm do 35 cm. Automatyczne wyłączanie pozwoli na większą oszczędność baterii jest doskonałą opcją dla osób zapominalskich.

Aparat posiada także funkcje informującą nas o niskim stanie baterii, dlatego kiedy pojawi się taka ikona to warto rozważyć wymianę baterii. Ciśnieniomierz może być zasilany bateryjnie jak i również przez zasilacz sieciowy dołączony do zestawu. Jest to bardzo dobry ciśnieniomierz naramienny dla każdego zarówno młodszych jak i starszych użytkowników i co ważne łatwy w obsłudze. Jego niewielkie wymiary sprawiają, że jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Gwarancja na produkt wynosi 24 miesiące. W naszej ofercie sklepu medycznego znajdą Państwo szeroką gamę ciśnieniomierzy elektronicznych, automatycznych i półautomatycznych.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- naramienny ciśnieniomierz
- dokładna metoda pomiaru oscylometryczna
- zapis wyników z datą i godziną
- wyposażony w funkcję głosową
- łatwa obsługa z dużym czytelnym wyświetlaczem LCD
- wbudowana pamięć do 120 wyników
- wyposażony w mankiet naramienny 25 do 35 cm
- z funkcją wykrywania arytmii
- wskaźnik nadciśnienia
- wskaźnik prawidłowego założenia mankietu
- detekcja ruchu
- z automatycznym wyłączaniem pozwalającym na oszczędność baterii
- zasilanie bateryjne + zasilacz w zestawie
- gwarancja 24 miesiące

punktor INFORMACJE TECHNICZNE:

- typ aparatu: elektroniczny
- miejsce pomiaru: ramię
- wymiary wyświetlacza: LCD 6,5 x 9,0 cm
- zapis pamięci: 120 wyników
- rozmiar rękawa naramiennego: 25 - 35 cm
- ciśnienie w mierzonym zakresie: 30 - 280 mmhg
- tętno w mierzonym zakresie: 40-180/mi
- dokładność ciśnienia: ± 4 mmhg
- dokładność tętna: ± 5%
- opcja zasilania: 4 x bateria AA + zasilacz
 
- gwarancja 24 miesiące

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- ciśnieniomierz
- baterie
- instrukcja obsługi
- karta gwarancyjna