Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niewielki i poręczny ciśnieniomierz nadgarstkowy z dużym wyświetlaczem

Aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna Everchek CN 10 to niewielki model ciśnieniomierza na nadgarstek. Jest to aparat pomiarowy dedykowany dla osób, które chcą szybko i dokładnie zmierzyć ciśnienie krwi i tętna. Ciśnieniomierz jest w pełni automatyczny pomiaru dokonuje dokładną oscylometryczną metodą. Pomiar ciśnienia w tym modelu dokonamy na nadgarstku. Ciśnieniomierz będzie odpowiedni dla większości osób o obwodzie nadgarstka od 12,5 cm do 20 cm, więc może być także stosowany u dzieci. Jest to bardzo proste w obsłudze urządzenie, które pozwoli dokonać pomiaru w szybki sposób zaledwie jednym przyciskiem.

Dlatego ten model zyskał uznanie wśród wielu starszych osób, które nie lubią skomplikowanych urządzeń. Ciśnieniomierz przegubowy oferuje nam pamięć pomiaru pozwalającą na zapis do 60 wyników. Dodatkowo wyniki wyświetlane są z datą i godziną na dużym i czytelnym wyświetlaczu. Ekran LCD w rozmiarze 4,5 x 6,0 cm. Urządzenie samo w sobie jest bardzo niewielkich rozmiarów 90 x 66 x 26 mm, dzięki temu jest bardzo poręczne i można zabrać je wszędzie, sprawdzi się także w podróży. Ten model będzie idealny dla osób, które poszukują małego ciśnieniomierza z funkcją wykrywania arytmii, ponieważ posiada taki wskaźnik. Urządzenie pomiarowe ciśnienia krwi i tętna Everchek CN 10 ma również wbudowany wskaźnik ruchu, dzięki temu pozwala na dokładniejszy pomiar.

Instrukcja prawidłowego zakładania mankietu pozwoli nam zawsze na jego odpowiednie założenie tym samym unikniemy błędu w pomiarze. Wskaźnik niskiego poziomu baterii jest dla nas informacją, która mówi nam o konieczności wymiany baterii na nowe. W ciśnieniomierzu zastosowano także automatyczne wyłączanie, co również wpływa na zwiększenie oszczędności baterii. Jest to bardzo dobry ciśnieniomierz nadgarstkowy praktycznie dla każdej osoby, która szuka małego, szybkiego w obsłudze aparatu pomiarowego. W zestawie znajdziemy baterie, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną oraz praktyczne etui. Nasz sklep posiada szeroką ofertę jeżeli chodzi o ciśnieniomierze elektroniczne nadgarstkowe ale również naramienne i zegarowe oraz inny asortyment medyczny. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- elektroniczny nadgarstkowy ciśnieniomierz Everchek CN 10
- dokonuje pomiaru dokładną metodą oscylometryczną
- posiada dokładny i czytelny ekran
- pamięć pozwala na zapis 60 wyników
- mankiet w standardowym rozmiarze 12,5 – 20 cm
- duży czytelny ekran
- zapis wyników z datą i godziną
- łatwa i szybka obsługa
- aparat pozwala wykryć arytmię
- z detekcją ruchu
- instrukcją prawidłowego zakładania rękawa
- wyposażony w automatyczne wyłączanie
- w zestawie baterie

punktor  INFORMACJE TECHNICZNE:

- automatyczny ciśnieniomierz 
- pozwala na pomiar na nadgarstku
- rozmiar urządzenia: 90 x 66 x 26 mm
- wielkość ekranu: LCD 4,5 x 6,0 cm
- pamięć w aparacie: 60 zapisów
- rozmiar mankietu: 12,5 - 20 cm
- mierzone ciśnienie w zakresie: 40 - 280 mmhg
- mierzone tętno w zakresie: 30-180/min
- określana dokładność: ciśnienie ± 4 mmhg
- określana dokładność: tętno± 5%
- możliwość zasilania: 2 x bateria AA
- 24 miesiące okres gwarancji

punktor  SKŁAD ZESTAWU

- ciśnieniomierz z mankietem
- 2 baterie AAA
- instrukcja obsługi
- etui