Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej klasy ciśnieniomierz na nadgarstek

Nissei WS 820 to nowoczesny aparat pomiarowy ciśnienia krwi i tętna dla każdego. A zwłaszcza dla osób, które poszukują bardzo dokładnego ciśnieniomierza zaawansowanego technologicznie za rozsądne pieniądze. Ten model wyposażony został w nowoczesny system IQ, który to potrafi uwzględnić właściwości tętna każdego badanego. Taki system zapewnia bardzo dużą precyzję pomiarową. Dodatkowo opcja zastosowania specjalistycznego mankietu na kształt litery M-Cuff. Pozwala na badanie z dwóch tętnic co również zapewnia większą dokładność pomiaru. 

Rozmiar mankietu wynosi od 12,5 do 22, 5 cm dzięki temu ciśnieniomierz może być użytkowany dla osób o większym jak i również mniejszym obwodzie nadgarstka w tym dzieci. Ten model pozwala także na zastosowanie go u osób z zdiagnozowaną arytmią serca, wyposażony został w wskaźnik arytmii. Wyniki wyświetlane są również z aktualną datą i godziną. Warto również wspomnieć o funkcjonalności i łatwości w użytkowaniu tego modelu, dlatego może być odpowiedni także dla seniorów. 

W urządzeniu pomiarowym ciśnienia krwi i tętna zastosowano 2 bloki pamięci pozwalające na zapis po 30 pomiarów w tym również funkcję uśredniania. Na uwagę również zasługuje duży i czytelny wyświetlacz oraz łatwy w obsłudze panel. Niewielka waga pozwala na łatwe przenoszenie sprzętu. Można mieć go zawsze pod ręką również zabrać w podróż czy do pracy. Ciśnieniomierz na dłoń posiada długoletnią gwarancję od producenta wynoszącą 5 lat. Jest to produkt japońskiej marki, która słynie z wysokiej jakości sprzętów medycznych w tym ciśnieniomierzy.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- ciśnieniomierz na nadgarstek japońskiego producenta
- dedykowany dla każdego
- posiada nowoczesny system dokładności IQ
- z mankietem w kształcie litery M
- mankiet M-Cuff pozwala na badanie z dwóch tętnic
- rozmiar mankietu 12,5 do 22,5 cm
- obszar pamięci 2 bloki plus średnia
- duży wyświetlacz LCD
- okres gwarancyjny 5 lat

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- pomiar metodą: oscylometryczna
- pomiar na nadgarstku
- pompowanie automatyczne
- wskaźnik daty i godziny: tak
- wskaźnik arytmii: tak
- historia pomiarów: 2 x 30 wyników
- wyświetlacz: LCD
- rozmiar ekranu: 29 x 40 mm
- wymiary mankietu: 12,5 -22,5 cm